Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png
Lékařské oborypublikováno 9 071 článků
Průvodce studiem
Novinky
WW Pardubice.jpgLinka vlevo.png Jarní WikiVíkend v Pardubicích Linka vpravo.png

Redakce se opět setkala na WikiVíkendu, tentokrát v Pardubicích. Kromě obvyklé redakční činnosti jsme též podnikli vlastivědnou vycházku tímto krásným městem a vyfotografovali se s novou sochou prvního českého aviatika Jana Kašpara.

Poznejte WikiSkripta
Wiki víkend v Pardubicích!

WikiSkripta tvoří parta úžasných lidí – především studentů, jako jsi ty. Zapojit se může každý: přidej se k nám taky! :-)


Linka vlevo.png Zapoj se Linka vpravo.png
  • Chceš se zapojit do tvorby WikiSkript? Založ některý z chybějících článků.
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomoz nám vylepšit nedokončené články.
  • Chceš vložit nový příspěvek a chybí zde tvůj obor? Máš text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se ti jej převádět do WikiSkript ručně? Napiš redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Martin Vízek.jpg
Prof. MUDr. Martin Vízek, CSc. věnoval WikiSkriptům skvělý materiál - své Repetitorium patofyziologie. Pan profesor odborně vede studenty při zpracování dalších patofyziologických kapitol.
Víte, že…

Články z WikiSkript (ale i soubory vypracovaných otázek!) si můžete vytisknout! Stačí v levém menu rozkliknout sekci Tisk/export a podle uvážení si vytvořit jeden soubor PDF z několika článků dohromady, nebo stáhnout každý článek zvlášť. Přečtěte si nápovědu, uvidíte, že je to jednoduché ☺.