Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 406 článků
Novinky
WikiVíkend s rektorem UK!
Wiki Vikend 20 6411m.jpg

Na právě proběhlý jubilejní 20. WikiVíkend zavítal rektor Univerzity Karlovy, prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., který projekt podporuje od jeho začátků. Pan rektor povzbudil padesátku zúčastněných mediků ze čtyř fakult do další práce a ocenil jejich aktivní přístup. Následující noční editační maraton byl díky významnému hostovi zahájen rautem. Před úsvitem vyrazila skupina příznivců extrémních zážitků pozorovat východ slunce. O jejich případném návratu budeme informovat ;-)


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Jaroslav Masopust.jpg
Prof. MUDr. Jaroslav Masopust, DrSc. výrazně přispěl ke zkvalitnění textů v oboru Patochemie. Uvolnil pro WikiSkripta učebnice Patobiochemie metabolických drah, Patobiochemie buňky a řadu dalších biochemických a patobiochemických textů. Děkujeme!
Víte, že...

WikiSkripta sú dvojjazyčné! Sú určené pre českých aj slovenských študentov. Veľa článkov je písaných po slovensky, preto sa nemusíte báť prispieť aj vy!

Průvodce studiem