Home

Z WikiSkript
Přejít na: navigace, hledání
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 049 článků
Novinky
Wiki Víkend 18.jpg
Jaký byl 18. WikiVíkend?

Od pátku do neděle 17.-19. dubna 2015 jsme byli ve Zbraslavicích v rekreačním středisku U Starého rybníka. V nabitém programu dominovaly tréningy redaktorů, ale řešila se i budoucí podoba webu s responzivní grafikou, nový Průvodce studiem a další témata. Ubytování bylo komfortní a kuchař sympaťák. Na setkání byli i zástupci sesterského projektu WikiSofia a kolegové z Akutně.cz. Spánkový deficit budeme dohánět ještě dlouho. Příští WikiVíkend bude "správcovský" a bude koncem června na Slapech.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Kuba Štefela
Kuba Štefela v době svého působení vedl tým redakce WikiSkript na 3. LF UK. Jako administrátor školil začínající redaktory; věnoval se licencím, autorskému právu a public relations. Je autorem nové nápovědy a odvedl hodně práce na Průvodci studiem na 3. LF UK.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png
Zkontrolováno

Články, které napsali nebo ověřili učitelé, jsou pro Vaši potřebu zřetelně označené ikonkou „odfajfkování“. Pokud Vás kontrola a důvěryhodnost článků zajímá, přečtěte si podrobnosti. Podívat se také můžete na návod pro učitele. Studenti si mohou prolistovat seznam článků zkontrolovaných učitelem, kterých je nyní již 741!

Průvodce studiem