Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 098 článků
Novinky
S WikiSkripty v Dobronicích!
Dobronice2015.jpg

Letní výcvikový kurz je v plném proudu. Účastníci zdolávají záludné "voleje" řeky Lužnice, neméně záludné jazykové hlavolamy, relaxují při volejbalu a badmintonu a vůbec se zocelují po všech stránkách, zejména pak v budhistitcké trpělivosti, když čekají na odezvu satelitního připojení k internetu. Léto jak má být.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Honza Horejsek
Honza Horejsek je studentem 4. ročníku všeobecného lékařství na 1. LF UK. Kromě toho je také jedním z nejnovějších přírůstků redakce WikiSkript. Ve volném čase se dle počasí věnuje především lyžování nebo běhání - když tedy zrovna něco nečte. Ve čtvrtek odpoledne se obvykle vyskytuje v počítačové místnosti Fyziologického ústavu.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Články z WikiSkript (ale i soubory vypracovaných otázek!) si můžete vytisknout! Stačí v levém menu rozkliknout sekci Tisk/export a podle uvážení si vytvořit jeden soubor PDF z několika článků dohromady, nebo stáhnout každý článek zvlášť. Přečtěte si nápovědu, uvidíte, že je to jednoduché ☺.

Průvodce studiem