Home

Z WikiSkript
Přejít na: navigace, hledání
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 7 946 článků
Novinky
Profesor Štípek, iniciátor WikiSkript, obdržel prestižní ocenění
Stipek Standa 7077m.jpg

Blahopřejeme profesoru Štípkovi k obdržení Ceny Wernera von Siemense pro nejlepšího pedagogického pracovníka!! Oceněným přínosem byla nejen jeho celoživotní pedagogická činnost, ale i vytváření atmosféry podporující vznik inovativních řešení. Svým přátelům a spolupracovníkům předkládal neřešitelné úkoly, jejichž řešení pak vyústilo i ve vznik našich WikiSkript. Dnes si zde můžete vybírat z 7932 článků a jejich počet stále narůstá.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Vendula Bohoňková
Vendula Bohoňková je studentkou 4. ročníku 1. LF UK. Ve WikiSkriptech působí na pozici správkyně a je velkou milovnicí hor, skal a outdooru.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Fotky z wiki akcí jsou na http://picasaweb.google.com/wikiskripta . Občas se zvedneme od počítače a Vy můžete vyrazit s námi!

Průvodce studiem