Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 092 článků
Novinky
Pojeďte s námi do Dobronic!
WD.JPG

Chcete poznat nové lidi, užít si trochu legrace a zároveň se něčemu novému přiučit? Pojeďte s námi na letní výcvikový kurz s WikiSkripty. Datum je stanoveno na 19–25.7. (2. turnus Dobronic), cena 2900 Kč a do SISu se zapíšete 4 kredity :) Přihlásit se můžete na emailové adrese: jana.tesarova@lf1.cuni.cz. Tým WikiSkript se těší na viděnou :)


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Vrejlek fotka.png
Vašek Rejlek je dříčem v 5. ročníku překrásné 3. LF UK. V projektu se angažuje od roku 2011 a v průběhu let mu byla s důvěrou svěřena pozice administrátora. Většinou pobíhá v okolí FNKV, snažíce se přiučit doktorskému umění, občas si však odskočí za kulturou, ať už je to opera či pořádný metalový koncert. Sám se ještě věnuje zpěvu, hře na housle či čtení dobré literatury. Jeho doménou ve WikiSkriptech jsou redakční práce, proto se neváhejte na něj kdykoliv obrátit!


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Ve WikiSkriptech existují pracovní skupiny pro zefektivnění spolupráce mezi autory a redaktory. Vítáme každého dalšího člena.

Průvodce studiem