Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 119 článků
Novinky
Tři profesoři a výpadky proudu
V nedávných dnech jsme uvítali ve WikiSkriptech hned tři profesory. Profesora Caldu z porodnice, profesora Kožicha z ÚDMP a profesora Vítka z biochemie. Buď je okurková sezóna, nebo se blýská na lepší časy! Vítejte!

maintenance

Na přelomu srpna a září dochází k pravidelným revizím trafostanic a letos navíc ještě ke změnám ve fakultní sítí, takže lze očekávat občasné výpadky napájení a krátkodobou nedostupnost WikiSkript. Většina výpadků je plánována po 16:00 hod a provoz by měl být obnoven během několika hodin. Po dobu výpadků mohou být WikiSkritpa dostupná jen ze zálohy v read-only režimu. Prosíme tedy v tomto období o zvýšenou trpělivost.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Hanka Dittrichová
Kava.png
Hanka Dittrichová Její práci najdete na portálu Mikrobiologie, momentálně své síly soustředí na infoboxy. Hraje na tympány a ve WikiSkriptech je první nositelkou řádu černé kávy za významný přínos v nočních hodinách.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Skvělý multimediální atlas poruch hlasu! http://atlas.lf1.cuni.cz/ohr/uvod-2/

Průvodce studiem