Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 076 článků
Novinky
Pojeďte s námi do Dobronic!
WD.JPG

Nemáte ještě program na 4. červencový týden? Chcete zažít spousty legrace, poznat nové lidi a zároveň se něčemu novému přiučit? Pojeďte s námi na letní výcvikový kurz s WikiSkripty. Datum je stanoveno na 19–25.7. (2. turnus Dobronic), cena 2900 Kč a do SISu se zapíšete 4 kredity :) Přihlásit se můžete na emailové adrese: jana.tesarova@lf1.cuni.cz. Tým WikiSkript se těší na viděnou :)


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Kuba Štefela
Kuba Štefela v době svého působení vedl tým redakce WikiSkript na 3. LF UK. Jako administrátor školil začínající redaktory; věnoval se licencím, autorskému právu a public relations. Je autorem nové nápovědy a odvedl hodně práce na Průvodci studiem na 3. LF UK.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Užitečné prostorové a interaktivní zobrazení lidského těla pro studium anatomie najdete na http://www.zygotebody.com/ .

Průvodce studiem