Home

Z WikiSkript
Přejít na: navigace, hledání
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 7 785 článků
Novinky
V článku na iDnes citována WikiSkripta!

Je povzbudivé, že se WikiSkripta stávají uznávaným zdrojem medicínských informací. Ve sportovním článku na iDnes je plná citace i vysvětlení, které osvětluje věrohodnost zdroje. WoW! Že by blýskání na lepší časy? :-)

Pojeďte na WikiVíkend!

16 WikiVikend.jpg

17. WikiVíkend bude překvapivě o víkendu 17.-19.10.2014! Bude zaměřený na nováčky a novější členy redakce, ale tradičně dojde i na témata pokročilejší, ba hodně pokročilá a společně budeme přemýšlet, kam WikiSkripta posunout dál.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
František Vaňásek
František Vaňásek je studentem 1. LF UK. Ve WikiSkriptech se zabývá především komunikací na sociálních sítí a cool prezentacemi :o). Jeho velkým koníčkem je fotografování a novinky ve světě IT .


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Nedostatky v textech můžete opravit sami! Našli jste v článku chybu, překlep, nebo se vám zdá neúplný? Stačí kliknout na záložku „editovat“ a omyl opravit. Ostatní studenti vám budou velmi vděční!

Průvodce studiem