Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 660 článků
Novinky
WikiVíkend s rektorem UK!
Wiki Vikend 20 6411m.jpg

Na proběhlý jubilejní 20. WikiVíkend zavítal rektor Univerzity Karlovy, prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., který projekt podporuje od jeho začátků. Pan rektor povzbudil padesátku zúčastněných mediků ze čtyř fakult do další práce a ocenil jejich aktivní přístup. Následující noční editační maraton byl díky významnému hostovi zahájen rautem. Před úsvitem vyrazila skupina příznivců extrémních zážitků pozorovat východ slunce. O jejich případném návratu budeme informovat ;-)


Poznejte WikiSkripta

WikiSkripta, to není jen webový portál. Je to zároveň parta lidí různých zájmů, především však studentů, jako jste vy! Přidat se může každý. A proč? To se dozvíte na speciální podstránce :-)


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Jonáš Dyba
Saxofonista Jonáš Dyba je studentem 6. ročníku všeobecného lékařství na 3. LF UK a jedním z nejkreativnějších redaktorů WS. Díky jeho iniciativě je možné hromadné nahrávání obrázků, vznikly bohatě ilustrované texty o histopatologii, rozšiřuje se portál lékařské terminologie. A ve volném čase hraje na ten saxofon.
Víte, že...

Existuje skvělý multimediální atlas poruch hlasu! Dostupný na tomto odkazu!

Průvodce studiem