Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské oborypublikováno 8 167 článků
Novinky
Tři profesoři a výpadky proudu
V nedávných dnech jsme uvítali ve WikiSkriptech hned tři profesory. Profesora Caldu z porodnice, profesora Kožicha z ÚDMP a profesora Vítka z biochemie. Buď je okurková sezóna, nebo se blýská na lepší časy! Vítejte!

maintenance

Na přelomu srpna a září dochází k pravidelným revizím trafostanic a letos navíc ještě ke změnám ve fakultní sítí, takže lze očekávat občasné výpadky napájení a krátkodobou nedostupnost WikiSkript. Většina výpadků je plánována po 16:00 hod a provoz by měl být obnoven během několika hodin. Po dobu výpadků mohou být WikiSkritpa dostupná jen ze zálohy v read-only režimu. Prosíme tedy v tomto období o zvýšenou trpělivost.


Poznejte WikiSkripta

The media player is loading...

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).


Linka vlevo.png Zapojte se Linka vpravo.png
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Linka vlevo.png Lidé Linka vpravo.png
Jiří Gurka
Jiří Gurka je talentovaný student 1. LF UK. Pokud někdy začne ve WikiSkriptech fungovat virtuální mikroskopie histologických preparátů, budete vědět, že je to jeho práce. Zatím si můžete vyzkoušet odkazy na některé mikroskopické preparáty.


Linka vlevo.png Víte, že... Linka vpravo.png

Užitečné prostorové a interaktivní zobrazení lidského těla pro studium anatomie najdete na http://www.zygotebody.com/ .

Průvodce studiem