Diskuse s uživatelem:Aperina

From WikiSkripta

--Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 18. 3. 2011, 09:29 (CET)==Tlačítko zkontrolováno==

OK Kontrolujte, prosím, články!

Vážený pane magistře,
jako odborníkovi jsme Vám zpřístupnili tlačítko Button article de qualite.png Kontrola nad editačním oknem. Pomocí tohoto tlačítka můžete články ze svého oboru, které považujete za kvalitní a věcně správné, označit jako zkontrolované. Dáte tím studentům najevo, že mohou daný text bez obav použít při svém studiu.


Je to jednoduché!
Chcete-li označit článek jako zkontrolovaný, klepněte na záložku editovat. Až se otevře editační okno, umístěte kurzor na začátek článku, otevřete nabídku Kontrola článku a stiskněte tlačítko Button article de qualite.png.
Tlačítko se Vám nezobrazilo?
Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5 nebo Ctrl+R).
Nápověda
Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Děkujeme Vám za pomoc při zlepšování WikiSkript!
Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte kontaktovat redakci.
Věříme, že se pro Vás WikiSkripta stanou užitečným nástrojem.

--Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 29. 12. 2012, 00:53 (CET)


Nabídka[edit | edit source]

Dobrý den, teď jsem se díval, že jste pravděpodobně také z MU. Pokud byste potřeboval s čímkoliv poradit, můžete se pokusit mě odchytit na klapce 2870. Přeji hezký den, J.Šrámek.--Formol 18. 3. 2011, 12:14 (CET)

Poděkování[edit | edit source]

Dobrý den!

Děkujeme za velmi hezké a kvalitní doplnění článku Mikrobiologická a biologická rizika pobytu v budovách! Váš příspěvek jsem jen lehce zformátoval, jinak je skvělý!

Ještě jednou díky a přeji příjemný den! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 30. 5. 2011, 12:59 (CEST)

Dobrý den,
Článek je opravdu moc hezký, ještě jednou děkujeme. Všimla jsem si, že původní nástřel článku byl vytvářen na veřejném pískovišti WikiSkript, tam jsem si ho dovolila smazat a uhrabala jsem ho tak pro další uživatele, vaše osobní pískoviště najdete zde. V případě jakýchkoli nejasností se určitě obraťte na mě nebo kohokoli z redakce, rádi s čímkoli pomůžeme. Přeji mnoho dalších stejně skvělých článků. S pozdravem --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 30. 5. 2011, 18:15 (CEST

.

Také děkuji[edit | edit source]

Jsem novým a začínajícím uživatelem Wikiskript a tak se občas asi dopustím nějaké chyby. Takže děkuji Vám všem za technickou pomoc a reakce. Problematice plísní ve vnitřním prostředí budov jsem se v poslední době věnoval profesně, takže jsem měl pocit, že toto téma v sekci chybí. Budu-li mít v budoucnu další náměty, rád doplním. Všem pěkný den. --Aperina 31. 5. 2011, 08:11 (CEST)

Poděkování a dotaz[edit | edit source]

Vážený uživateli Aperina,

děkujeme za doplnění článku Hygienické požadavky na společné stravování! Rád bych se Vás zeptal, zda-li máte v plánu ještě článek dále doplňovat či upravovat? Až s úpravami skončíte, poprosil bych Vás o odstranění šablony "pracuje se" z článku (jednoduše ji odmažete). Odstraněním šablony "pracuje se" nám dáte najevo, že na článku již nehodláte dále pracovat, paní asistentka MUDr. Eva Kudlova, CSc. by pak Vaše změny prošla (poprosíme ji) a článek znovu označila za zkontrolovaný (viz. zde).

Ještě jednou děkuji za odborné, články rozšiřující zásahy! Hezký den! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 3. 1. 2012, 13:22 (CET)

Kdyby Vám šablonu nešlo odstranit, klidně mi zde dejte vědět a já ji odstraním. S pozdravem ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 3. 1. 2012, 13:35 (CET)

Editace článku je z mého pohledu dokončena, bohužel nemohu přijít na to, jak šablonu "rozpracované" odstranit. Pokud byste tedy mohl tuto šablonu odstranit za mě, aby paní as. MUDr. Kudlová mohla zkontrolovat, byl bych velmi rád. --Aperina 3. 1. 2012, 13:55 (CET) . PS: bohužel jsem tlačítko "Uložit jako rozpracované" chápal jako průběžné uložení a domníval jsem se, že konečným uložením se soubor definitivně uložení a zmizí z rozpracovaných. Moje poučení pro příště.

Děkuji za zprávu. Šablonu jsem odstranil, paní asistentce se Vaše změny líbily a povolila označení článku za zkontrolovaný (již se tak stalo). Hezké odpoledne! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 3. 1. 2012, 14:12 (CET)
P.S.: S tou šablonou si vůbec nelamte hlavu! :-)
Dobrý den,
vím, že jste ohledně označení článku za rozpracovaný pokládal dotaz v sekci WikiSkripta:Ptáte se, takže kdybyste si přece jen chtěl s tou šablonou lámat hlavu (což ale opravdu nemusíte), můžete se podívat tam na odpověď. S pozdravem, --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 3. 1. 2012, 22:54 (CET)

Nadpisy[edit | edit source]

Dobrý den,

děkuji za upozornění ohledně nadpisů v článku Nákazy prenášané alimentárnou cestou , úroveň nadpisů jsem opravil. Nadpisy se vytvářejí vložením textu mezi rovnítka – čím jich je více, tím má nadpis menší úroveň (více v nápovědě – Základy formátování). Jestliže si stále nejste jistý úpravami, můžete experimentovat na svém pískovišti nebo při práci s konkrétním článkem si nanečisto můžete úpravy vyzkoušet tlačítkem „Náhled“. Pokud byste potřeboval s čímkoli dalším poradit, neváhejte se na nás obrátit. Technická stránka věci, o kterou se stará především redakce, by neměla být překážkou pro Vaši kvalitní práci.

S pozdravem --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 23. 1. 2012, 15:36 (CET)