Diskuse s uživatelem:BillyBones

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 4. 10. 2010, 11:41 (CEST)

poznámky k článku, pripomienky a pod.[editovat zdroj]

Zdravím:)

Vďaka za prehľadný článok. Len malá rada: pre poznámky k článku, prípadne návrhy na riešenie problémov a pod. sa píšu do diskusie a podpisujú (aby bolo jasné, kto sa vyjadruje). Napr. diskusia k článku Poruchy vybraných hlavových nervů/PGS. Preto som vašu poznámku presunul do diskusie, pokojne si tam doplňte ďalšie veci a venujte podpis :-). Ak máte článok rozpracovaný, dávame na začiatok šablónu Pracuje se:


Každému bude jasné, že ešte na článku pracujete a nikto vám tam nebude (resp. nemal by) zasahovať. Ak už nemáte čo k článku dodať, ale nevidí sa vám kompletný, dávame na koniec článku šablónu pahýl:

{{pahýl}}

Mnoho zdaru, uvidíme sa na WikiWíkende.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 18. 10. 2010, 18:25 (CEST)

rozcestníky[editovat zdroj]

Ahoj,

koukala jsem, že jsi u souhrné články o svalech z anatomie označil za rozcestníky. Nepřijde mi to jako příliš šťastné řešení. Ta šablona mi tam přijde navíc a spíše matoucí. Rozcestník bych použila tam, kde má daný název více významů. Svaly břicha jsou prostě "jen" svaly břicha, nemá to jiný význam. Rozumnější by mi tedy přišlo, tam jako podčlánky jednotlivé svaly vložit (šablonu heslo vložit do ). Prosím o názory. Díky a spřáním příjemného víkendu ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 19. 11. 2010, 23:43 (CET)

Nějakou dobu jsem nad tím přemýšlel a to původní uspořádání mi nepřilo nejlepší, souhlasím, že rozcestník není to úplně nejlepší řešení a podčlánky budou lepší varianta.

--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 20. 11. 2010, 13:24 (CET)

V předešlých dnech jsem procházel zakategorizování článků a narazil jsem několik článků typu svaly břicha, hlavové nervy, které prostě jen odkazují na další specifičtější články. U takové článku pak nemá smysl cokoliv kontrolovat a odstraňoval jsem šablonu redakce, aby se neobjevovaly mezi články ke kontrole, protože je to, dle mého názoru, prostě zbytečné. Jaký by si narhla v tomto případě postup ty? ponechat šablonu redakce a označit vše za zkontrolované nebo ji smazat?

--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 20. 11. 2010, 13:33 (CET)

Ahoj, svaly bych rozhodně předělala na ty vložené podčlánky. U těch dalších bych to nechala na úvaze, mělo-li by to nějaký společný úvod, ponechala bych tam alespon některé parametry šablony (kategorie, členění, pokud by tam byla citace tak i to, a portály dle situace) pokud by tam byl pouze seznam dalších odakzů, tak bych šablonu smazala. Pak by bylo dobré na tyto články upozornit Pavla, aby tam šablonu bot znovu nepřidával.
Pokud by článek někdo rozšířil, nemělo by se to ztratit v posledních změnách. Ale představu o tom, kolik je takových článků máš ted spíše Ty :-). Kdybys o nějakém nevěděl jak rozhodnout napiš. Víc hlav víc ví ;-) Hezký večer ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 21. 11. 2010, 21:09 (CET)

Kategorie:Biofyzika[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si, že jste do článku magnetoterapie přidal kategorii biofyzika. Kategorii biofyzika jsem rozdělil do podkategorií, protože biofyzika jako předmět na LF je tak trochu kočkopes toto umožňující. Myslím, že nemá smyslu, aby byly články současně v kategorii biofyzika i jí podřazené kategorii terapeutické přístroje. Děkuji za pochopení i za to, že se jako jeden z mála věnujete biofyzice, a přeji hezký den. --Formol 21. 2. 2011, 16:50 (CET)

Redakční šablona[editovat zdroj]

Ahoj, všimla jsem si, že v redakční šabloně při vkládání slova netřeba dáváš pomlčku, čímž ten parametr následně vypadne. Jak jsem byla poučena mělo by tam být rovná se a měl by být nejprve podpis a pak to netřeba, tudíž tam nebudou dvě rovná se. S pozdravem --Tereza 11. 4. 2011, 14:40 (CEST)

Díky za upozornění, mám pocit, že sem to párkrát ze začátku udělal špatně, ale od někoho sem to opsal. Nicméně u těch dalších už to funguje tak, jak to má. --BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 11. 4. 2011, 15:46 (CEST)

Wiki4lístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Ahoj Honzo!

Již delší dobu registruji obrovské množství energie a času, které soustavnými a pečlivými editacemi věnuješ WikiSkriptům. Také v řešení otázek týkajících se WikiSkript je nutné jednoznačně ocenit Tvé kreativní myšlení, pozitivismus a celkově aktivní postoj. Dovol, abych Ti za redakci WikiSkript udělit tento Wiki4lístek, jakožto alespoň symbolické poděkování za Tvůj přínos WikiSkriptům.

Příjemný nový týden! ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 18. 4. 2011, 17:28 (CEST)


Díky, vážím si toho :-)
--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 18. 4. 2011, 17:31 (CEST)