Diskuse s uživatelem:CeSt

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Vyznamenání Zlatého otazníku[editovat zdroj]

Circle-question-yellow.svg

Vážený pane doktore,

rád bych Vám udělil vyznamenání. Důvodem je to, že jsem Vám to na WikiVíkendu slíbil. Bohužel jsem už stihnul zapomenout, za co jsem Vám to vyznamenání chtěl udělit, proto prosím přijměte aspoň tento zlatý otazník ;) .

S přáním pěkného dne, --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 10. 6. 2019, 23:30 (CEST)

Je mi velkou ctí, být ověnčen řádem zlatého otazníku. Čím byl Caesarovi vavřínový věnec, tím pro mne otazníkový řád. Oceňuji i symboliku v tom skrytou, neb více otázek než odpovědí potkáváme denně a otazník buď toho připomínkou :-) --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 11. 6. 2019, 10:59 (CEST)

R[editovat zdroj]

Vážený pane doktore,

mohu smazat tento článek: Proč zrovna R, nebo má stále nějaký smysl? Děkuji,

Anežka

Zdravím Vás, díky, je možné to zlikvidovat. Byla taková vize, že by se u nás rozjel projekt o jazyku R, ale nebude to asi tak horké. Díky --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA
Ahoj, myslím, že se ten článek může smazat, hned jej odstraním. S R to bylo dost horké a myslím, že se povedlo něco užitečného vytvořit: s Pepou jsme onehdy zevrubně vystavěli začátečnický portál Portál:R wiki, který je myslím propracovaný do detailů a velmi dobře použitelný. Sami jsme se na něm úspěšně učili. :-) Pokud se někdy ukáže potřeba pokročilých tutoriálů, tak jej (portál) můžeme dále doplňovat. Navíc se zde může časem objevit i mnou slibovaná sekce o strojovém učení v R v medicíně pro začátečníky. Co se týče důvodů, proč začít s R, ty jsou na stránce Proč bych se měl právě já učit R, takže tu pahýlovou stránku můžeme odstranit. --Slepi (diskuse) 27. 3. 2019, 09:03 (CET)
Díky! Jste nejšikovnější. R pro začátečníky se bude hodit! Jdu na to kouknout! Dík. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 27. 3. 2019, 09:18 (CET)

Není malých editací[editovat zdroj]

Vážený pane doktore,

s úžasem a neskonalým obdivem sleduji Vaši záviděníhodnou schopnost ve čtyři hodiny ráno sepsat pojednání o slabých jaderných interakcích.

Jestli mohu, rád bych Vám jen velice nesměle poradil: nezdráhejte se, prosím, během malých editací používat zatržítko "Tato změna je malá editace" (ihned pod Shrnutím editace). Dáte tím najevo, že se jedná jen o změnu pár slov, nadpisů, o opravu pravopisných chyb, apod. V historii změn se pak správcům a redaktorům Wikiskript mnohem lépe orientuje. Jedná se tedy o užitečné označení editace, jinak zde samozřejmě také platí známé rčení wikiklasika: "Není malých editací."

Děkuji a přeji Vám neutuchající touhu dále příspívat do Wikiskript! --Slepi 21:43, 19. 6. 2009 (CEST)

Díky za upozornění. Dovoluji si vyslovit obdiv nad vytříbeným pozitivním přístupem. Díky. CeSt

Obrázky[editovat zdroj]

Vážený pane doktore,

děkuji za briskní spolupráci. Ty upravené fotky jsou mnohem lepší než původní!

Hezký večer! Ondřej Kučerka --OK 27. 6. 2010, 20:35 (UTC)

Flash movie[editovat zdroj]

Dobrý den, pane doktore!

1) Po návratu z Francie jsem byl velmi příjemně překvapen zvýšením počtu počítačů v knihovně, což je velmi fajn!

2) Nyní se nacházím v počítačové učebně "U Nemocnice" a zjišťuji, že video Flash movie, které jsem přidal do článku Fibrilace síní, zde nefunguje. Na mém laptopu domu to jede bezvadně. Je to dáno nastavením počítačů nebo se jedná o sofistikovanější problém?

Děkuji a přeji hezké odpoledne!

Ondřej Kučerka --OK 17. 12. 2010, 12:14 (CET)

Zdravím! Tan flash je úžasný! Pokud se nezobrazuje v terminálovně tak to bude nejspíš něco v nastavení PC. Předám to kolegům k řešení. Díky za zprávu a pěkný den.

--CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 17. 12. 2010, 12:33 (CET)

Děkuji! Ondřej Kučerka --OK 17. 12. 2010, 12:55 (CET)

Odkazy v portálech s otázkami[editovat zdroj]

Čestmíre, děkuji za snahu o upřesnění názvu článku o imisních haváriích. Chtěl bych jen upozornit, že pokud opravuješ odkazy v portálech s otázkami ke zkoušce/zápočtu, nemělo by se změnit znění otázky oproti oficiální verzi - portál by se stal nepoužitelný, neboť by nebylo jasné, kde jsou materiály k čemu. Pokud zadání otázky "nelícuje" se články (což je častá situace), řeší se to:

  • rozdělením otázky na více odkazů, které přesně odpovídají názvům článků,
  • použitím odkazu se svislítkem,
  • pokud není nic z toho možné, nechá se neprolinkované zadání otázky a odkazy se uvedou zvlášť, pokud možno s upřesňujícím komentářem.

Zdravím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 22. 1. 2011, 20:52 (CET)

OK. Takže v tomto případě asi svislítko. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 22. 1. 2011, 22:24 (CET)

Brzký zásah do nového článku[editovat zdroj]

Ahoj Čestmíre!

Jsem vždy mile překvapena, jak vytížení lidé jako Ty, si najdou chvilku a doplňují věcné informace do článků, kterým rozumí. Přesto k tomu mám jednu výtku. Na každém WW hustíme redaktorům do hlav, aby nezasahovali do článků, do kterých autor ještě "před chvílí něco psal", abychom ho neodradili. Platí to pro všechny z nás, dát jim tak den dva po jejich poslední editaci, kdy se zdá, že článek je hotový. U článku Léčba pomocí laseru jsi byl dle mého názoru příliš rychlý, ale doufejme, že článek už autorka považovala za hotový a zásahy dalších uživatelů ji příliš neodradily. Dej si na to prosím příště pozor. Díky a přeji hezký slunečný víkend ;c) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 3. 9. 2011, 13:14 (CEST)

Mea culpa mea maxima culpa
Máš pravdu. Nechal jsem se strhnout zježením zbytku vlasů nad obtížně přijatelnou formulací a v tomto emočně excitovaném stavu jsem nevěnoval pozornost ostatním aspektům. Díky že to hlídáš.
Ahojky. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 3. 9. 2011, 14:44 (CEST)

WikiSluníčko[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Milý Čestmíre, Věnuji Ti toto čerstvě nové WikiSluníčko jako ocenění přínosu k rozvoji WikiSkript! Spousta šílených neproveditelných nápadů nás posouvá jedině dál! Sluníčko říká: "Ahoj!"

Filip Mareš.jpg Filip Mareš (redakce WikiSkript) 22. 4. 2012, 12:38 (CEST)


Pokus, kam se to zařadí[editovat zdroj]

Pokus --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 12. 6. 2019, 16:15 (CEST)