Diskuse s uživatelem:Daniels/Archiv

Z WikiSkript

Řád šikovného nováčka[editovat zdroj]

Wikinewone.svg

Milý kolego,

za tvoji práci (nejen) na WikiThonu ti uděluji Řád šikovného nováčka. Skvěle a rychle ses na WS zorientoval a těší mě, že se nebojíš s námi pouštět do dlouhodobějších projektů. Kromě tvých editací oceňuji i tvoji zručnost při zprovozňování kávovaru v pozdních nočních hodinách. Doufám, že tě činnost na WikiSkriptech bude nejen bavit, ale bude ti i přínosem. Je super, že máme někoho jako jsi ty v našem týmu! :)
L.Žáčková.jpg Lucie Žáčková (diskuse), redakce WikiSkript 25.3.2017, 23:05
Milá kolegyně a ctěná správkyně WikiSkript, cítím se velmi poctěný a děkuji za vlídná slova. Vynasnažím se, aby má práce na WS měla smysl a už teď se těším na další poznání jak po stránce odborné, tak v ochutnávání dalších lahodných kávových kapslí.
IMG 1547 35x45.jpg Daniel Slavčev (diskuse), redakce WikiSkript 25.3.2017, 23:46
Milí a drazí, já si jenom dovolím poznamenat, že mě těší, jak šikovné mám školence. :) Rád čtu zprávy, které jsou bez chyb a ještě k tomu obsahově pěkné. :D
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 26.3.2017, 00:36

Vyznamenání[editovat zdroj]

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b2/Note_Ebm_cord.PNG/120px-Note_Ebm_cord.PNG

Milý Dane! :) Rád bych ti udělil řád za tvůj rychlý postup a chuť s námi nadále pracovat, jsme rádi, že máme takové nové a nadějné přispěvatele. Vzhledem k tomu, že už tě čeká i vlastní seminář, chtěl jsem ti jako řád poslat nějaký obrázek o EBM, ovšem commons mi nabídly akord Eb moll :D No, co si budeme povídat, ode mě to není zas až tak od věci :D
Po nějaké době tímto zase obnovuji svou tradici pravidelných udělování vyznamenání na své výroční editace, je mi ctí mít tě za školence. :) Hodně zdaru!

(P. S.: Pro ty, kteří by si chtěli poslechnout něco v es moll, doporučuji například následující nahrávku Rachmaninovovy Elegie v autorově podání :) )
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 12.5.2017, 14:50
Milý Davide, mnohokrát děkuji za cenné vyznamenání! O to více, že jsem se vždy molových stupnicí, natož teprve akordů bál! Těším se na další WikiSpolupráci :)
IMG 1547 35x45.jpg Daniel Slavčev (diskuse), redakce WikiSkript 20.5.2017, 19:46
Mollových stupnicí není třeba se bát, vždyť es moll má pouze šest béček! :D Já se také těším na další WikiSpolupráci, jsem rád, že vidím nové lidi, které WikiSkripta zajímají :)
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 22.5.2017, 17:16

Další využití fotek chir.urgických nástrojů[editovat zdroj]

Zdar Danieli,

díky za super práci na poznávačce z chir. nástrojů. Měl bych několik otázek:

  1. fotky jsou u nás lokálně, bylo by možné sdílet ty fotky i se světem na commons?
  2. mohl bys fota zakategorizovat do adekvátní?
  3. co s fotkama dál? Navrhuji vytvořit Seznam chirurgických nástrojů nebo jinou varietu, myslím, že by takovýto článek ledaskdo ocenil

Pokud bys potřeboval pomoct s kterýmkoliv krokem či měl nějaké otázky, neváhej mi napsat.

S pozdravem,
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 13.5.2018, 04:55
Ahoj,

děkuju, určitě to doplním. Jinak k bodu 3 – existuje stránka "chirurgické instrumentárium", měl jsi na mysli třeba její doplnění těma fotkama z poznávačky? Zdravím, P.S.

Do čtvrtka mám dost práce, píšu si upomínku na pátek, snad to moc nespěchá :)
--Profil Daniels.jpg Daniel Slavčev -- redakce WikiSkript 13.5.2018, 19:37
No buď mužeš doplnit to chir. instrumentárium, nebo vytvořit novej, čistě obrázkovej seznam, jak chceš... A ne, nespěchá to :-)
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 13.5.2018, 19:42
Ahoj!

Ještě se vrátím k bodům 1 a 2. 1) fotky mají licenci CC 3.0, ale přesto je nemůžu na Wikimedia Commons najít, nevíš proč? 2) zakategarizované jsou, to jsi stihnul dodělat? Díky za odpověď, jinak plánuji doplňit obrázkový seznam. Přijde mi velmi dobře načatý, jen nedodělaný, takže se to může hodit. Hezký víkend,

Dan
--Profil Daniels.jpg Daniel Slavčev -- redakce WikiSkript 18.5.2018, 12:46
No žádný automatický přesun na commons se neděje, čili pokud jsi je nahrál lokálně pomocí "Nahrát obrázek" zde na wikiskriptech, tak na přesun na commons teprve čekají (mohu pomoci to zautomatizovat, kdyby jsi chtěl). Je možné, že jsem je zakategorizoval, mrkni do historie, nepamatuji se... Díky,
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 4.6.2018, 14:56
Ahoj! Procházel jsem detailní nápovědu k nahrávání obrázků z WS do WC (super zkratka mimochodem :D ) a napadlo mě, jestli není jednodušší rovnou nahrát obrázky do WC a potom je druhotně vkládat do našich článků, než je ukládat lokálně.

Do toho přemisťování se zatím pouštět nebudu, raději si to nechám na osobní setkání se zkušenějším uživatelem, ale myslím na to :).

Zdravím,
--Profil Daniels.jpg Daniel Slavčev -- redakce WikiSkript 25.6.2018, 12:19
Tak určitě je lepší sypat je rovnout na commons, ale pochopil jsem, že už jsou u nás na ws...
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 25.6.2018, 12:26
Díky za rychlou odpověď, kdybych je chtěl přesunout, tak by bylo zřejmě nutné je i přejmenovat. Bude jednodušší je rovnou vysypat na commons.
--Profil Daniels.jpg Daniel Slavčev -- redakce WikiSkript 25.6.2018, 12:32
Každopádně děkuji za nahrání spousty užitečných fotek!
Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 25.6.2018, 18:42
pro hromadný upload na commons používám vicuňu neostýchej se kdyžtak zeptat, pokud budeš s něčím potřebovat pomoct
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 25.6.2018, 20:30

Povýšení[editovat zdroj]

Milý Danieli,

až poté, co jste odjel z 29. wikivíkendu, proběhla schůzka administrátorů. Jednoznačnou shodou jste byl jmenován novým administrátorem. Je to odrazem toho, že si Vaší spolupráce při tvorbě WikiSkript ostatní váží a považují ji za přínosnou. Blahopřeji Vám k tomuto postupu a přeji Vám aby se Vám administrátorská práce dařila. A především se na další spolupráci s Vámi těším!

Srdečně,
Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20.10.2018, 19:23
Vážený pane doktore,

děkuji Vám za oznámení a také vloženou důvěru spojenou s novou "funkcí". Velmi mě zpráva potěšila a vysnažím se, aby podobně měli radost z WikiSkript jejich aktivní i pasivní uživatelé.

Přeji povedenou WikiNoc a zbytek víkendu,
--Profil Daniels.jpg Daniel Slavčev -- redakce WikiSkript 20.10.2018, 20:28