Diskuse s uživatelem:Držiak

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Histologické preparáty[editovat zdroj]

Zdravím!

Koukala jsem, že jste se dneska snažil dořešit námi diskutovanou záležitost s popisy histologických preparátů. Původně jste psal, že hodláte situaci vyřešit formou histologických podčlánků v zastřešujících anatomicko-histologických článcích (viz článek plíce), ale dnes jste vytvořil přesměrování z histologických článků na "hlavní" - moc tomu nerozumím. Nebylo by tedy snazší upravit odkazy v seznamu preparátů než vytvářet nové články a z nich přesměrování? S pozdravem --Valtameri 17. 3. 2010, 20:39 (UTC)

Ja som pozmenil názvy a neurobil som to dobre, resp. som stratil odkazy na pôvodne napísané články, preto som použil redirect. Okrem toho je zatiaľ problém použiť ich tak ako pri pľúcach, nakoľko mnoho "anatomických" článkov nie je ešte vytvorených.--jž-- 22. 3. 2010, 18:48 (UTC)

Ahoj,

začíná semestr a konečně mohu začít pracovat na histologii. Chtěl bych s Tebou probrat pár věcí, poradit se a dohodnou na tom, jestli se atlas zruší a zcela nahradí, nebo jestli budou dva. Psal jsem Ti na wavu, tam bude komunikace rychlejší. :)

Děkuji za odpověď --Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 9. 10. 2011, 18:55 (CEST)
Ahoj ahoj
Wave je správna možnosť:)--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 9. 10. 2011, 19:23 (CEST)

Jak na knihy bez isbn[editovat zdroj]

Milý Kubo,

v první řadě děkuji za Vaše soustavné a pečlivé editace WikiSkript. Vidím, že v poslední době asi nemáte příliš volného času, a o to více jsem rád, že aspoň ve vyšetřených chvilkách WikiSkriptům pomáháte.

Dnes jste narazil na citaci, která se vyřazovala jako chybná, neboť nebylo uvedené ISBN; knize přitom ISBN nebylo přiděleno. V tomto případě vyplňujte parametr takto: isbn = -. Šablona je nadefinovaná tak, že se vůbec nezobrazí text "ISBN" a varování o špatné citaci zmizí.

Srdečně Vás zdravím, zachovejte WikiSkriptům přízeň!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 30. 4. 2010, 18:22 (UTC)


Dobrý večer
Ahá, jasne. Ja som to konkrétne isbn vyhľadával v databázach rôznych knižníc a nenarazil som teda na nič. Ďakujem za užitočnú vedomosť do ďalších dní. Pekný večer.--jž-- 30. 4. 2010, 21:15 (UTC)

Foto[editovat zdroj]

Ahoj Kubo, díky za Tvou fotku do sbírky redaktorů! Dovolil jsem si ji jen přesunout na novou pozici Soubor:Držiak.jpg, neboť původní název (Wiki.jpg) byl poněkud matoucí... Měj se neustále skvěle a užívej si léto! --Slepi 25. 7. 2010, 07:44 (UTC)

jasnačka, vidíš, ja som si až teraz všimol, ako som tú fotku nazval... krásne leto aj tebe. --jž-- 25. 7. 2010, 09:25 (UTC)

Díky za portály![editovat zdroj]

Milý Kubo,

děkuji za editace portálů. Vypadá to moc dobře! Srdečně zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 17. 8. 2010, 18:09 (UTC)

Syntéza steroidných hormónov[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

v dubnu jsi se začal věnovat článku s velice důležitou tématikou - Syntéza steroidných hormónov a vložil do něj šablonu "Pracuje se". Protože se na článku od května nepracuje, ocitl se v Kategorii: Zapomenuté. Věřím, že by byl velmi užitečný a studenty jistě vyhledávaný, a proto by byla škoda, kdyby zůstal nedokončen. Pokud máš potřebné podklady, bylo by skvělé, kdybys článek sám dokončil. Pokud máš dojem, že článek už dospěl do finální podoby, šablonu odstraň.

--Míša R 24. 10. 2010, 01:26 (CEST)

Portál fyziologie[editovat zdroj]

Čau Kubo!

Líbí se mi nový portál "Fyziologie"!! :-)

Hezký večer!

Ondra --OK 13. 12. 2010, 16:31 (CET)

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

narazila jsem na tebou vložený a zapomenutý článek Růstový hormon. Mohl bys ho prosím dodělat (dovložit, ...) nebo odstranit čablonu {{Pracuje se}}, aby s úpravami pomohli ostatní redaktoři? Díky a měj se parádně i o zkokuškovém! ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 26. 1. 2011, 15:30 (CET)

Čas novému autorovi na práci[editovat zdroj]

Ahoj Kubo, všiml jsem si, že jsi krátce (asi 2 minuty) po založení článku Emfyzém přidal do článku kategorie. To je v pořádku, ale raději příště počkej nějakou dobu, než se uchýlíš k takovému kroku. Jde o nováčka a může na článku ještě pracovat (to, že nepoužil šablonu {{Pracuje se}} nic neznamená, nemusí o ní vědět). Nejlepší je počkat alespoň jeden den, než máš jistotu, že autor už do článku zasahovat nebude. Jednak ho může vyděsit to, že se mu v článku objevil jemu neznámý kód, a jednak dvě minuty po první editaci můžeš způsobit editační konflikt, s nímž si jistě jako nováček nebude vědět rady. Díky a přeju Ti pěkný víkend! --Slepi (redakce WikiSkript) 5. 2. 2011, 16:35 (CET)

Ahoj, jasná vec, myslel som, že zakategorizovanie nie je až taký zásah. Budem na to pamätať a prvé úpravy prevádzať minimálne deň po založení nového článku. Vďaka za upozornenie, krásny víkend.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 5. 2. 2011, 17:29 (CET)

Wikičtyřlístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Milý Kubo,

děkuji za další velmi hezky upravený portál. Musím říci, že máte velkou zásluhu na zušlechtění těchto vstupních stránek do WikiSkript - a je to velmi cenné, neboť právě přehlednost portálů se valnou měrou podílí na celkovém dojmu, který z WikiSkript mají jejich čtenáři. Biofyzika, kterou jste upravil nyní, patří dle statistik mezi vůbec nejvyhledávanější témata a tak Vaše zásahy prospějí mnoha uživatelům.

Jsem velmi rád, že WikiSkriptům stále věnujete velkou část svého času. Velmi oceňuji i to, že přivádíte nové členy redakce a nováčky svědomitě učíte redakční práci. Držím Vám palce, aby se Vám i nadále tak hezky dařilo. Kéž Vám k tomu aspoň trochu pomůže i tenhle čtyřlístek!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 9. 2. 2011, 23:46 (CET)

Vážený p. doktor, ďakujem, je pre mňa cťou spolupracovať na tomto projekte. A štvorlístok je rozhodne jeden zo svetlých bodov inak temného a šedého skúškového obdobia. Ešte raz veľká vďaka.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 10. 2. 2011, 10:29 (CET)

Mazání článků[editovat zdroj]

Ahoj Kubo, omylem jsi teď smazal nesprávnou stránku – Nádory žlučovodů namísto Nádory žlučovodů a Vaterské papily. Dávej na to pozor, odkaz Tě vedl na redirect, nikoli na stránku ke smazání. Ale teď jsem to opravil, tak se nemusíš stresovat :-). S přesměrováním jsou občas problémy, nejlepší je se ujistit ještě v mazacím formuláři, že mažeš správný článek. Je to napsáno i v úvodu na stránce Kategorie:Smazat. Taky prosím kontroluj odkazy, které na mazaný článek vedou, ty by se měly opravit ve všech článcích, pokud za mazaný článek existuje náhrada (jako v tomto případě). Měj se! --Slepi (redakce WikiSkript) 10. 2. 2011, 22:02 (CET)

Hops, to fakt? jéminky, vďaka, že si si to všimol. Budem si dávať pozor...--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 11. 2. 2011, 00:41 (CET)

Kategorie:Biofyzika[editovat zdroj]

Dobrý den, měl bych jeden dotaz. Kategorii biofyzika jsem rozdělil na podkategorie, protože biofyzika, alespoň tak, jak se učí na LF, je směsí všeho možného, a proto to umožňuje. Nemyslím si, že by mělo smysl kategorizovat články současně do kategorie biofyzika i kategorie těsně podřazené - to by pak rozdělení ztratilo smysl. Myslím si totiž, že kategorie, ve které je více než zhruba 50 článků už ztrácí význam, protože se příliš podobá seznamu všech článků na obecné téma.. Pokud ale myslíte, že takovýto postup není na WikiSkriptech vhodný, nebo pokud jde o nějakou "kuloární směrnici proti přílišnému košatění stromu kategorií", tak se nedá nic dělat - jde mi jen o to, abychom se nepřetahovali o něco, co je v zásadě okrajové.--Formol 25. 2. 2011, 09:01 (CET)

Rozdelenie na podkategórie je podľa mňa fajn, budeme mať lepší prehľad, ale kategóriu biofyzika by som zachoval, resp. kategorizoval články do kategórie aj podkategórie. Nemyslím, že by sa stratil zmysel, pretože ak niečo hľadá začínajúci študent (a vyhľadáva náhodou podľa odborov), nevedel by presne, kde hľadanú vec nájde. Napr. článok Candidosis má zaradenie v kategórii (Zubné l.) aj v podkategórii (Oral. mikrob.) a nevidím v tom problém. To je však len můj názor:-) Krásny deň.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 28. 2. 2011, 11:46 (CET)

Článek Glomerulonefritidy[editovat zdroj]

Ahoj Jakube,

dívala jsem se na Tvoji formální úpravu rozdělení glomerulonefritid. Přijde mi, že takhle není poznat, že to je klasifikace dle několika kritérií a vypadá to jako výčet jedné klasifikace. Já bych si to potom představila tak, že existují primární, sekundární, proliferativní a neproliferativní GN a ono je to spíše tak, že jsou podle jednoho kritéria primární a sekundární a dle druhého prolif. a neprolif. Já vím, že je to hloupost, ale příjde mi to tak přehlednější i když si uvědomuji, že moje úprava taky nebyla nejšťastnější. --Michaela Mužilová 5. 3. 2011, 17:37 (CET)

Ahoj ahoj,
pozrel som si verziu článku z 1.3.2011 a až teraz som pochopil, ako si to vlastne myslela... Mne to na prvý pohľad pripadalo, že nič sa nestane, ak voľné riadky odstránim:-) Ale zneprehľadnilo sa to, to je fakt. Navrhujem jednotlivé delenia onadpisovať . Ako napr. delenie podľa dĺžky trvania, podľa charakteru vzniku, či patria k nefro. alebo nefri. sy. atď. Môžem vyskúšať upraviť?--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 5. 3. 2011, 18:52 (CET)
Super, paráda. Takhle jsem si to představovala. Nad tím rozdělením se ještě zamyslím, ale struktura se mi líbí. Děkuji moc za pomoc. --Michaela Mužilová 5. 3. 2011, 22:45 (CET)

Pyruvátdehydrogenáza[editovat zdroj]

Ahoj, narazil jsem na Tvůj článek Pyruvátdehydrogenáza. Není u něj uvedná literatura, tak Ti ho připomínám a prosím o doplnění.

Přeji hezké Velikonoce :) --Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 23. 4. 2011, 22:59 (CEST)
Ahoj ahoj, nuž, to je zvláštne... ja si nepamätám, že by som to písal. Ja som ten článok asi len premenoval, neviem... lebo je v českom jazyku, to by som nedal, ani náhodou. Dátum tiež veľmi nepasuje, v tom čase som sa učil na modul, nebol by som schopný editovať. Ale môžem to prezrieť, doplniť nejaké referencie. Požehnanú Veľkú noc--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 24. 4. 2011, 01:18 (CEST)

histologie[editovat zdroj]

Ahoj, chtěl bych zapracovat ve wiki na histologii. Přidal jsem sebe a Pepu do pracovní skupiny histologie a rád bych poupravil portál, aby byl přehlednější. Všiml jsem si, že už tam jsi zapsaný ty, tak jsem se Tě chtěl zeptat, zda máš nějaké plány s histologií ve wiki, popř. zda by Ti nevadilo, kdybych se vrhnul na portál a pokusil se ho zpřehlednit.

Přeji hezký den.--Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 11:50 (CEST)
Ahoj, uvítané sú akékoľvek nápady:-). Viac v pracovnej skupine.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 12:33 (CEST)

Úložiště obrázků[editovat zdroj]

Ahoj Jakube, děkuji za obrázky, jimiž přispíváš do WikiSkript.

Zkus prosím popřemýšlet, zda bys nechtěl své vlastní obrázky nahrávat přímo na Commons. Je to možné, pokud jsou dostupné pod svobodnou licencí (u Creative Commons tam nejsou dovoleny prvky „Neužívejte dílo komerčně“ a „Nezasahujte do díla“, které nicméně nejsou příliš vhodné ani ve WikiSkriptech). K nahrávání je nutno se registrovat, což je však snadné. Když si při registraci nastavíš coby jazyk češtinu, bude se tak mnoho věcí zobrazovat (včetně nahrávacích formulářů). Například kategorie jsou anglicky, ale i když neprovedeš kategorizaci zcela dokonale, někdo jiný to opraví, důležité je zakategorizovat alespoň přibližně správně.

Soubor se svobodnou licencí sice lze přebrat i z WikiSkript, nicméně pravděpodobnost, že jej tady někdo najde, je podstatně menší, než u mezinárodního projektu s téměř deseti miliony souborů a propracovanou kategorizací. Soubor nahraný na Commons je vhodné popsat i nějaký známějším jazykem, než je čeština, není to však rozhodně podmínkou, při správné kategorizaci jej uživatelé v případě potřeby najdou a užitek ze Tvé práce by tak byl mnohonásobně větší. Ve WikiSkriptech pak lze soubor užít zcela stejně jakoby byl nahraný sem.

Kdybys měl jakékoli dotazy, neváhej se na mne obrátit.

--Petr-Adam.jpg Petr Adam -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 13:35 (CEST)

Obnova kontroly[editovat zdroj]

Ahoj Kubo!

Koukal jsem, že jsi obnovil kontrolu u článku Klouby ruky poté, co byl do článku přidán obrázek. Toto bohužel není možné. Přidání obrázku do článku je považováno za velkou změnu a k obnově kontroly je nutný opětovný souhlas učitele. Tvou změnu tedy vracím zpět.

Příjemný víkend! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 21. 5. 2011, 11:34 (CEST)

Ahoj Ondro, to som nevedel, vďaka za opravu. Užívaj slnka. Pozdravujem--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 21. 5. 2011, 13:04 (CEST)

Ověření kontroly[editovat zdroj]

Milý Kubo,

mnohokrát děkuji za Vaše editace a také za práci se zkontrolovanými články. Chtěl bych poprosit o jednu maličkost: při ověřování kontroly učitelem nezapomínejte nahradit automatický podpis rozepsaným jménem učitele - právě jsem upravoval článek Zonula adherens. Pomůže to v orientaci našim čtenářům. Srdečně zdravím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 25. 5. 2011, 16:01 (CEST)

Dobré popoludnie prajem, ďakujem, rozumiem, asi som si neuvedomil tento detail, hihi. Nechám si poradiť. Pekný zvyšok týždňa.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 25. 5. 2011, 16:14 (CEST)

Obnova kontroly po obrázcích[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

narazila jsem na článek Centrifugace, kterému jsi obnovil kontrolu s tím, že jsi jako malou editaci označil vložení obrázku. Ačkoliv se jedná o fotku přístroje, měl by článek znovu zkontrolovat učitel. Dej si na to prosím příště pozor. ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 2. 6. 2011, 12:40 (CEST)

edit: koukám, že už jsi na to byl upozorněn o pár příspěvků výše a časově tohle bylo dřív. Takže se omlouvám za další napomínání, ale aspoň to nespleteš :-) hezké odpoledne ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 2. 6. 2011, 12:44 (CEST)

Portál patofyziologie[editovat zdroj]

Ahoj Kubo :)

Na portále patofyziologie sú dva odkazy na tzv. praktickú časť skúšky − vyšetrenia. Je to jednak stránka, ktorú si založil Portál:Zkouškové otázky z patofyziologie (1. LF, VL) a hneď pod ňou je Portál:Patofyziologie/Základy diagnostických postupů Obsahovo sú zhodné a myslím si, že existencia oboch stránok nie je opodstatnená. Nižšie uvedená stránka je prehľadnejšia a myslím, že do nej bolo vloženej viac námahy. Navrhujem preto zmazanie Portál:Zkouškové otázky z patofyziologie (1. LF, VL). Do názvu som už doplnila potrebné informácie a na stránku šablonu smazat. S pozdravom ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 21. 6. 2011, 10:09 (CEST)

Ahoj Janka,
urobil som, ako si navrhovala, naozaj to bolo neprahľadnejšie... Zmazal som aj tým vzniknuvší nadbytočný odkaz z portálu (alebo ho tam nechať, ak bude niekto chcieť zakladať všetky skúškové otázky?). Krásny zvyšok skúškového, veľa zdaru! Pozdravujem--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 21. 6. 2011, 11:12 (CEST)


Ďakujem :) Myslím, že skúškové otázky nebude nikto zakladať. K tomuto predmetu je kvalitná literatúra v knižnej podobe v dostačujúcom rozsahu. Akurát tie diagnostické postupy v nej nie sú. Maj sa pekne :) ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 21. 6. 2011, 13:08 (CEST)

Skripta patobiochemie[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

ráda bych se přidala do pracovní skupiny pro převod skript z patobiochemie. Pan Dr. Vejražka psal ve Wavu, že se teď řeší, co převést a co ne... Chtěla bych se zeptat, kdy bude možné se pustit do převodu?

Díky a pěkný den, --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 20. 9. 2011, 18:37 (CEST)


Skripta patobiochemie 2[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

připsala jsem se do tvé pracovní skupiny a převedla jsem už malý článek Dědičné metabolické choroby z ukládání glykogenu. Zatím jsem u něho ponechala šablonu Pracuje se. Chci se zeptat, kam hotový článek zařadit? Budeme ho dávat na nějaké speciální místo, aby celá ta skripta byla uceleně spolu?

Měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 28. 9. 2011, 12:26 (CEST)

Ahoj Veru,
kategorizovať ako Patobiochemie + čo uznáš za vhodné:), portál Patobiochemie do zložky Kapitoly z knihy MASOPUST, J., PRŮŠA, R: Patobiochemie metabolických drah. Na konci článku by mala byť šablóna (v podstate obsah tých skrípt, podobne ako skrípt prof. Štípka), ale ešte nie je hotová (dokončím, teraz som týždeň nebol pri PC). Snáď som s niečím pomohol, krásne dni! --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 28. 9. 2011, 16:24 (CEST)
Tak jsem kapitolu vložila do portálu a až bude hotová ta šablona, tak jí tam přidám ;-). Pomohls mi, takže děkuju a měj se hezky! :-)

Kubo, teď jsem narazila na problém. Chtěla jsem převést kapitolu Dědičné poruchy metabolismu aminokyselin, ale na WS už takový článek existuje. Jak mám tedy pojmenovat ten náš článek ze skript? Díky moc za pomoc, a omlouvám se za dotazy, ale obracím se na tebe jako na šéfa patobiochemické pracovní skupiny ;-) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 21. 10. 2011, 08:57 (CEST)

Ahoj, v tomto prípade by bolo najlepšie text zo skrípt včleniť do článku, ktorý si spomínala. Dá to dosť práce, ale v tejto chvíli nevidím iné riešenie. Snáď sa v patobiochemii vyskytnú aj odstavce, ktoré tam v článku chýbajú (po námatkovom prezretí tam bolo dosť červených odkazov a tak). Vďaka za angažovanosť, pekný víkend!--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 21. 10. 2011, 12:47 (CEST)

Překvapení[editovat zdroj]

Ahoj Kubo,

mám tu milou povinnost sdělit Ti, že na WikiWeekendu bylo jednomyslně odhlasováno tvoje povýšení do administrátorského stavu. Je to za tvoji neúnavnou obětavou práci pro WikiSkripta a neocenitelný přínos. Doufám, že se Ti i nadále bude dařit získávat nové mladé redaktory, stejně tak jako učitele.

Měj se hezky a doufám, že to pro tebe bude milé překvapení. --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 22. 10. 2011, 09:41 (CEST)

Ahoj a ahojte, vrelá vďaka:-) prekvapenie je to viac ako milé, zlepšovač nálady v tomto sychravom počasí. Srdečné pozdravy na Šumavu!--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 22. 10. 2011, 15:00 (CEST)

Portál kazuistiky[editovat zdroj]

Ahoj, rozjíždím nový portál s kazuistikami (portál:kazuistiky). Našel jsem si, že jsi dělal na projektu Kazuistiky (3. LF, Modul IIC) a chci se zeptat jestli bys na na kazuistikách nechtěl dělat dál. Budou se používat materiály z 3. LF právě určené pro tento modul ale i kazuistiky, které se sesbírají od lékařů.

Hezký zbytek dne, ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 26. 1. 2012, 14:48 (CET)

Ahoj Martine,
samozrejme, že by som sa kazuistiká rád venoval naďalej:-) (modul sa blíži). Mám začať prevádzať už spracované texty alebo chodiť za lekármi (autormi) a poprosiť ich o kontrolu? Nachávam sa viesť. Krásnu nedeľu. --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 5. 2. 2012, 11:46 (CET)
Ahoj,
Promiň, že jsem tak dlouho neodepisoval. Byl bych rád, kdy ses mohl věnovat kontrole již vypracovaných článků (příp. jejich rozšiřování na základě poznámek autorů). To by bylo skvělé. Hezký den ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 22. 2. 2012, 14:04 (CET)
Zdravím, jasne, pozriem sa na to. Krásny deň aj tebe.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 22. 2. 2012, 16:52 (CET)


Appendix (SFLT)[editovat zdroj]

Ahoj Jakube, chtěla bych tě pochválit za dosavadní práci ve WikiSkriptech =) chtěla bych tě taky poprosit, zda by ses nepustil do dodělání stránky Appendix (SFLT), kterou jsi 8. 1. 2013 začal =) Měj se hezky --421786 576660865680256 485897316 n.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 21. 11. 2013, 16:07 (CET)

Ahoj Martino, no... tieto histologické ministránky mali slúžiť ako pomôcka, atlas prvákom u nás na fakulte, o nahratie obrázkov ma poprosili naše histologické pani doktorky. Ja som im už opakovane niekoľkokrát vravel, že obrázky sú nahraté a treba k nim pripísať text (čo teda vraveli, že spravia). Takže ja znova kontaktujem pani doktorky a ak to nechajú aj ďalej plávať, niečo s tým spravím.. Maj sa pekne. --Drziak2.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 4. 12. 2013, 20:33 (CET)