Diskuse s uživatelem:Horrymir/Archiv

Z WikiSkript

WikiSluníčko[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Ahoj Honzo, díky Ti moc za Tvou účast na uplynulém WikiVíkendu. Každý WikiVíkend máme velkou radost z nových členů redakce, neboť to jsou právě oni, kdo přináší nové nápady a myšlenky, které pomáhají WikiSkriptům v jejich evoluci :-) Tedy ještě jednou moc děkuji za Tvou účast a vítej na palubě. Jako malý talisman daruji toto WikiSluníčko.

Ať se daří!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 22.10.2014, 08:34
Ahoj,

spíš se mi zdá, že bych měl děkovat já - za víkend s výbornou partou, trpělivé tutorování i za snahu o integraci do týmu WikiSkript. A v neposlední řadě za tohle WikiSluníčko... :)

Ať se daří!
Horejsek.jpg Jan Horejsek (redakce WikiSkript) 23.10.2014, 18:58

Wikisluníčko[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png
Ahoj Honzo, chcel by som ti dať wikisluníčko, len tak, lebo ich máš málo a človek tvojich kvalít si to zaslúži!
Milan Mikus.jpg Milan Mikuš -- redakce WikiSkript 1.3.2017, 17:14
Ahoj Milane, ať už je to s těmi mými kvalitami jakkoli, dík - udělals mi radost. :)
Horejsek.jpg Jan Horejsek (redakce WikiSkript) 2.3.2017, 14:23

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Milý Honzo,

během 29. wikivíkendu jsme jako obvykle aktualizovali seznamy redaktorů. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme Vaše jméno z veřejných seznamů redakce. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně méně aktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat. Moc si vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonal. Vaše příspěvky, ale i vše ostatní, co jste redakci přinesl, mají trvalou hodnotu. Slouží a nadále budou sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat - věřím, že se příležitosti opět se setkat v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví
Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20.10.2018, 10:05