Diskuse s uživatelem:Ivana.Padarova

Z WikiSkript


Vítejte mezi administrátory[upravit | editovat zdroj]

Milá Ivano,

na 32. wikivíkendu administrátoři usoudili, že již více nemůžete být pouhou správkyní. Vítejte mezi administrátory WikiSkript! Děkujeme za všechnu Vaši dosavadní práci a přejeme, ať se Vám i nadále daří a práce na WikiSkriptech Vás baví. --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 10. 2019, 12:35 (CEST)


Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

-- LogoWS.png WikiTým 17. 10. 2016, 13:38 (CEST)

Pochva la[upravit | editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Milá Ivčo,

bystrému oku jistě neunikne, že jsi recentně udělala mimořádný kus práce, zejména v článcích o antibiotikách. Nemohu jinak, než Ti za takovou námahu udělit Wikisluníčko. Vlastně mohu - uděluji Ti čtyřlístek. Taková hromada práce si zaslouží VELKÉ poděkování. Takže díky !

JanKozinski (diskuse) 15.5.2020, 12:15

Článek o ATP[upravit | editovat zdroj]

Milá Ivano,

žasnu nad tím, jak jsi dokázala přepracovat článek o ATP. Ačkoliv jsi pracovala přes den, jsi vzhůru již přes 30 hodin, pročež si dle mého váženého mínění zasloužíš pořádný šálek poctivé kávy. --JanKozinski (diskuse) 17. 11. 2020, 15:10 (CET)

Kava.png

Drahý Jane,

mockrát Ti děkuji za kávu, příště velice ocením, když mi doneseš i jednu reálnou. Obávám se, že po článku o ATP už mi moc volné energie nezbylo, a bude potřeba to dohnat tekutými stimulanty. :-)