Diskuse s uživatelem:Ivana.Padarova/Archiv

Z WikiSkript

WikiSlniečko[upravit | editovat zdroj]

WikiSlunicko.png
Milá Iva. Udeľujem ti Wikislniečko za prácu, ktorú si na WikiSkriptách urobila. Nie len že si zdokonalila niektoré články po obsahovej stránke, ale vylepšila si aj graficky, tvojou ručne malovanou prácou, ktorá vyzerá super! Dúfam, že v tvojej práci budeš pokračovať aj naďalej :). Len tak ďalej!
Natalie Augustinova.jpg Natália Augustínová 7.1.2017, 09:57
Mockrát děkuji, pokračovat určitě budu, kéž by bylo více času! :)
Ivana.Padarova (diskuse) 7.1.2017, 12:58

Wikislniečko 2[upravit | editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Milá Ivka. Presne pred rokom som ti poslala slniečko a dnes by som Ti chcela poslať ďalšie. Tvoja práca je úžastná. Si veľmi pracovitá a je obdivuhodné, koľko času venuješ zdokonalovaním článkov. Tvoje zmeny v článkoch sú veľmi prínosné. Naozaj pracuješ veľmi dôkladne a to sa odráža aj na kvalite upravených článkov. Je radosť vidieť, že v našom Wikitýme sú tak šikovní členovia.

Nech Ťa to baví aj naďalej ;)
Natalie Augustinova.jpg Natália Augustínová 6.1.2018, 17:07
Mockrát děkuji! Práce mě baví a snažím se jí dělat poctivě, jak jen to jde. Tobě moc moc děkuji za veškerou pomoc, a ochotu. Je radost pracovat s tak skvělým kolektivem :)
Ivana.Padarova (diskuse) 6.1.2018, 17:11

Povýšení[upravit | editovat zdroj]

Milá Ivano,

chtěl bych Ti touto cestou poblahopřát k povýšení na pozici správce! K tomuto rozhodnutí jsme jednomyslně dospěli na 27. WikiVíkendu po zhodnocení Tvé úctyhodné dosavadní práce pro tento projekt. Já doufám, že se brzy shledáme na nějaké společné WikiAkci, nebo i mimo ní!

Zdraví Tě přítomná redakce z Pardubic!
Vrejlek fotka.png MUDr. Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 17.3.2018, 20:53
Zdravím všechny do Pardubic. Mockrát děkuji za povýšení. Vždy se snažím dělat svou práci, co nejlépe to jde a hodlám v tom i pokračovat. Užijte si Wikivíkend, ráda bych tam byla s vámi, doufám, že mi to příště vyjde!
Ivana.Padarova (diskuse) 17.3.2018, 21:18