Diskuse s uživatelem:Janča

Z WikiSkript

Děkujeme za Vaše příspěvky ve Wikiskriptech. Prohlédněte si ještě prosím kratičkou ukázku o používání nadpisů na Nápověda:Základy_formátování#Nadpisy. Nadpisy první úrovně vytváříme páry rovnítek, druhé trojicemi atd. Vše sice funguje i pokud vytvoříme nadpis první úrovně jednotlivými rovnítky, druhé páry atd., ten prvoúrovňový je pak ale větší než hlavní titul stránky, což nevypadá dobře. --PAD 13:40, 1. 2. 2009 (UTC)

Dějiny ošetřovatelství[editovat zdroj]

Vážená paní magistro,

redakce začala pracovat na úpravě Vašeho článku Dějiny ošetřovatelství. Bohužel některé citace jsou nedohledatelné, resp. dohledatelné snad jedině autorem článku. Byla-li byste tak laskava a dodala bližší informace (např. který z internetových článků z následujících webů: http://www.biotox.cz/, http://www.lkcr.cz/ či http://natura.baf.cz/natura/ jste použila při tvorbě textu?, ISBN někt. knih), budeme Vám velice vděčni, takhle článek zůstavá mezi špatně odcitovanými.

S pozdravem a díky za případnou pomoc --Nemekar 16. 3. 2010, 00:01 (UTC)

Tlačítko ke kontrole článků[editovat zdroj]

OK Kontrolujte, prosím, články!

Vážená paní magistro,
jako odborníkovi jsme Vám zpřístupnili tlačítko Button article de qualite.png Kontrola nad editačním oknem. Pomocí tohoto tlačítka můžete články ze svého oboru, které považujete za kvalitní a věcně správné, označit jako zkontrolované. Dáte tím studentům najevo, že mohou daný text bez obav použít při svém studiu.


Je to jednoduché!
Chcete-li označit článek jako zkontrolovaný, klepněte na záložku editovat. Až se otevře editační okno, umístěte kurzor na začátek článku, otevřete nabídku Kontrola článku a stiskněte tlačítko Button article de qualite.png.
Tlačítko se Vám nezobrazilo?
Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5 nebo Ctrl+R).
Nápověda
Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Děkujeme Vám za pomoc při zlepšování WikiSkript!
Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte kontaktovat redakci.
Věříme, že se pro Vás WikiSkripta stanou užitečným nástrojem.

--Slepi 24. 3. 2010, 13:09 (UTC)