Diskuse s uživatelem:Jan Habásko

Z WikiSkript


Zvýšení srdečního výdeje pro unavený organismus[upravit | editovat zdroj]

Drahý Jéňo,

ráda bych ti udělila ocenění řádu černé kávy za odborné konzultace, bez ohledu na denní dobu. Rovněž chci poděkovat za práci na Wikiskriptech a Wiki instagramu. Tvůj zápal pro medicínu je skutečně obdivuhodný a spojen s intenzivní prací, která je rozhodně neopomenutelná. Je radost mít kolegu jako jsi ty. Doufám, že to tvé zlaté srdíčko ustojí, ale posílám silnou černou kávu, abys měl stále dost energie.

Skvělá práce!

-- IvanaPadarova.jpeg Ivana Pádárová, 16. 10. 2021 (Udělení řádu černé kávy)

Poděkování a blahopřání[upravit | editovat zdroj]

Milý Honzo,

chtěl bych Vám poděkovat za vše, co pro WikiSkripta dlouhodobě děláte. Je radost spolupracovat s lidmi, jako jste Vy. Během 35. wikivíkendu se sešli administrátoři WikiSkript. Usoudili, že je na čase Vás pozvat mezi sebe. Vítám Vás v nové roli administrátora a srdečně Vám k tomu blahopřeji!

--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 24. 10. 2020, 23:48 (CEST)


-- LogoWS.png WikiTým 10. 10. 2018, 16:21 (CEST)

Povýšení na správce![upravit | editovat zdroj]

Milý Honzo!

Již uplynul nějaký čas, co jsi strávil s námi. Je za Tebou obrovské množství velice kvalitní práce, a my bychom Ti chtěli touto cestou poděkovat za Tvůj neobyčejný přínos pro WikiSkripta. Na WikiDobronicích jsme se proto jednomyslně shodli na Tvém povýšení do stavu správce! Věříme, že i nadále nám zachováš přízeň a budeme se těšit na některé z dalších setkání s Tebou na nadcházejících WikiAkcích!

S přáním nádherného léta --Vrejlek fotka.png MUDr. Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 5. 7. 2020, 20:59 (CEST)

Poděkování za skvělé příspěvky.[upravit | editovat zdroj]

Za skvělé příspěvky udělil CeSt

Vážený a milý kolego, musím ocenit Vaši práci vykonanou v poslední době. Je skvělá a neuvěřitelně kvalitní. Nemohu jinak a musím Vám poděkovat. Máme tu takové legrační řády a vyznamenání, kterými si dodáváme odvahy do další práce. Dovolil bych si Vám udělit vyznamenání - WikiSluníčko za Váš neobvyklý přínos. Díky. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 9. 11. 2019, 21:43 (CEST)

Podstránky[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

děkuji za Vaši práci a rozšiřování textu o Hypertrofické kardiomyopatii. Všiml jsem si, že některé informace vyčleňujete a přesouváte do podstránek. Tento postup není zcela vhodný. I když existují na wikiskriptech relikty z doby, kdy se podstránky ve velké míře používali, nové není dobré zakládat. Důvod je jednoduchý - umístění na podstránku snižuje dohledatelnost textu. Když zadáte do vyhledávače zde na ws "Hypertrofická kardiomyopatie", tak vám to našeptá jen onen článek a ne jeho podstránky. Myslím si, že je podstránkový text hůře dohledatelný i zvenčí přes index vyhledávačů. Pokud se pro přehlednost a délku textu rozhodnete části článku vyčlenit mimo hlavní tělo, pak je lepší je umístit pod samostatný název jako například "Sarkomerické a nesarkomerické formy hypertrofické kardiomyopatie" do halvního jmenného prostoru. Šablona podrobnosti může pak ukazovat na něj. Když už si s textem dáváte práci (a že té práce je! Díky za ni!), tak jistě chcete, aby se dostal k co nejvíce čtenářům a tímto krokem jej více exponujete. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě obrátit. S pozdravem, --Zef avatar 3.jpg Zef d|p 29. 11. 2019, 00:20 (CET)

Ahoj Jonáši,
za to můžu z větší části já - dívali jsme se společně na některé články a bavili jsme se o tom, že jsou příliš podrobné. Ukazoval jsem, že v některých případech může být užitečné využít podstránku (protože jsme zrovna narazili na situaci, kde se to hodilo). Ale samozřejmě máš pravdu.
Takže se omlouvám oběma a zkusím načrtnout, jak na to:
  • Pokud může vzniknout samostatný článek, který lze rozumně pojmenovat, měl by vzniknout. Klíčem k rozhodování může být, jak by to vypadalo v klasické tištěné monografii. Když by část textu byla v nějaké podkapitole, která má nadpis, mělo by to u nás vypadat stejně - onen nadpis podkapitoly bude názvem článku.
  • Pokud jde o odsunutí podrobností, které už nelze rozumně pojmenovat, je důvod vytvořit podstránku. Ukazovali jsme si to na nějakém historickém úvodu nebo na odvození jakési rovnice, o které hlavní článek pojednával.
Připojuji se k díkům za spoustu práce a srdečně zdravím oba!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 29. 11. 2019, 22:21 (CET)
Dobrý den,
velmi Vám děkuji za zpětnou vazbu a omlouvám se za pozdní reakci. Některé podstránky se pokusím přesunout na samostatné stránky. Již jsem tak učinil u sarkomerických a nesarkomerických forem HKMP. Plánuji takto přesunout i podstránky ze článku o restriktivní kardiomyopatii, které se týkají srdeční amyloidózy. Využil jsem v tomto případě podstránku jako dočasné "úložiště" textu, dokud v brzké době nevytvořím samostatný článek. S pozdravem a díky, Jan Habásko.

Srdcař[upravit | editovat zdroj]

Srdcařův řád

Ahoj Honzo,

viděli jsme se jenom velmi málo, začínám mít pocit, že už jsem moc starý a plesnivý, jednu dobu jsem byl skoro zombifikován, už ani pořádně neznám naše nové adminy :/ Protože si ovšem velmi cením Tvého nadšení pro věc a obdivuji tvé příspěvky v Posledních změnách, rád bych Ti poděkoval ;) Nevím, jak moc znáš můj zvyk udělovat osobní metály, tímto Ti tedy uděluji Srdcařův řád za Tvou práci a nadšení. Doufám, že Ti to vydrží. Kdybys náhodou chtěl někdy pomoct s něčím z toho velmi mála, co ses ještě nestihl naučit a já to třeba náhodou umím, jsem Ti k dispozici ;)

QBFFFS!

David --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 16. 11. 2020, 23:15 (CET)