Diskuse s uživatelem:Kolkri

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Azrael (Antonín Šípek) 11. 11. 2009, 16:09 (UTC)

Hezký den!

Všimla jsem si Vašich četných příspěvků do WikiSkript - jen tak dál! Mám pro Vás pár drobných tipů: pokud vytvoříte např. článek Vnímání a jeho poruchy, vytvořte na něj přesměrování všech synonym - v tomto případě např. Poruchy vnímání. Předejdete tím případné duplicitě článků a zároveň tím zvýšíte počet odkazů na Vámi napsaný článek - více lidí si Váš článek přečte : )

Stejně tak nezapomínejte na nové články vytvářet odkazy z příslušných portálů, případně články se stejnou tematikou propojujte pomocí odkazů na tzv. Související články na konci vašeho článku (viz Demence).

Při tvorbě nových článků není nutné se držet názvu zkouškové otázky - je lépe se vyhnout zkratkám v názvech článků a stejně tak dlouhým a nepřehledným názvům (např. článek pojednávající o různých typech demencí lze výstižně pojmenovat Demence, není třeba výčtu všech typů choroby - ze zkouškové otázky se pak vytvoří příslušný odkaz, ev. přesměrování).

Doufám, že jsem Vás nezahltila informacemi - jsem tu pro Vás a ráda Vám s čímkoli pomohu. Mějte se pěkně a těším se na další spolupráci na WikiSkriptech. S pozdravem --Valtameri 16. 3. 2010, 16:16 (UTC)

Redakční šablona[editovat zdroj]

Zdravím Vás

Všiml jsem si, jak se pečlivě a vytrvale účastníte redakčních úprav článků ke zpracování. Jde Vám to skvěle, jen tak dál! Pouze jsem si všiml, že Vám občas vypadlo znaménko "=" při podepisování redakční šablony. Pokud jej totiž nenapíšete, celá podepsaná položka se tak "ztratí" a není viditelně označená jako zkontrolovaná. Správný zápis je například:

|kategorie=--~~~~

Našel jsem a opravil chybějící "=" na stránce Diskuse:Rekombinantní_DNA. Pokud budete mít někdy chvilku, tak se podívejte do svých posledních příspěvků, kde by se to dalo ještě opravit.

Ještě jednou Vám moc děkuji za spoustu Vašich úprav a příspěvků.

Přeji hezký víkend! --Azrael (Antonín Šípek) 19. 3. 2010, 14:28 (UTC)

Pochvala[editovat zdroj]

Milá kolegyně,

se stále rostoucí radostí sleduji Vaše editace WikiSkript. Jde Vám to výborně, jen tak dál. Především pečlivými opravami typografie opravdu pomáháte ostatním. Prošel jsem dnes namátkou několik Vašich zásahů a není co vytknout.

Je na čase, abyste se seznámila i s ostatními parametry šablony Redakce a naučila se článek dotáhnout do konce. Chtěl jsem Vám napsat, ať se přihlásíte na konzultaci se správcem, a s potěšením jsem zjistil, že se tak už stalo. Kotletka Vám zítra vše potřebné vysvětlí; a nám ostatním nezbývá, než se těšit na Vaše další editace. Cením si Vaší práce a držím palce, aby se Vám i nadále tak hezky dařilo!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 24. 3. 2010, 22:57 (UTC)

Parametr Licence v redakční šabloně[editovat zdroj]

Milá Kristýno,

děkuji za řadu editací, jež jste v poslední době provedla. Jsem rád, že články pečlivě procházíte a upravujete - hned vypadají o poznání lépe. Opravdu to pomáhá.

Chtěl bych upozornit na drobnost v použití redakční šablony: Parametr Licence se vztahuje k obrázkům a jeho podepsání znamená, že jste zkontrolovala licencování obrázků a vše je v pořádku. Vždy tvoří pár s parametrem Obrázky (tj. buď jsou v šabloně uveden oba, nebo žádný z nich).

Několikrát jste v poslední době podepsala licence u článků z Neurowiki, přestože jejich obrázkům licence chybí (jsou vloženy "bez udání licence"). To je nepřípustný stav; pracuje se na nápravě, autoři již byli vyzváni, aby licenci specifikovali a připravuje se jemná urgence. Každopádně v takovémto případě licence podepsaná být nemůže...

Ještě jednou děkuji za veškeré Vaše nedávné editace a přeji Vám, ať se daří!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 15. 6. 2010, 20:03 (UTC)


Děkuji za upozornění,

parametru licence rozumím, vím, že patří k obrázkům, a vím také že tady nebyla udána. Avšak v detailech o obrázku je psáno, že je to vlastní dílo – proto jsem myslela, že licence není třeba. Teď už tedy vím, že třeba i v tomto případě je.

Děkuji,

--Kolářová Kristýna 16. 6. 2010, 11:07 (UTC)

Pleurální výpotek a pankreatitida akutní[editovat zdroj]

Zdravím,

rád bych Vám poděkoval za vytvoření článku Pleurální výpotek. Málokdo se pouští do řešení takovýchto prakticky neexistujících článků, které jistě nedělají na náhodného návštěvníka dobrý dojem, proto Vám děkuji, že jste se toho ujala.

Měl bych na Vás jeden dotaz: před několika dny jste smazala obsah článku Pankreatitida akutní a nahradila jej přesměrováním na článek Akutní nekróza pankreatu. V diskuzích článků byla šablona Sjednotit, která však znamená, že není text jednoho článku zahozen, ale včleněn do článku druhého. Protože jsem žádné takové editace u Akutní nekróza pankreatu neobjevil, obávám se, že jste možná vymazala původní text omylem.

Děkuji Vám za odpověď a přeji mnoho elánu do další práce na WikiSkriptech, jde Vám to opravdu velmi dobře.

S pozdravem --Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript ) 27. 10. 2010, 20:52 (CEST)

Hezký den, nesmazala jsem nic omylem, jednalo se o totožné články. Aspoň si to teď myslím. Nicméně s jistotou se to zjistit teď již nedá, že? Děkuji , Hezký víkend. --Kolářová Kristýna 30. 10. 2010, 15:13 (CEST)

Soubor Vztahyvrodině.JPG[editovat zdroj]

Zdravím, vcelku náhodou jsem narazil na obrázek Vztahyvrodině.JPG, který jste na začátku roku vložila do WikiSkript. Mám obavu, že porušuje autorská práva - nejspíš jde o sken z nějaké knihy. Znáte prosím původ toho obrázku? V každém případě by bylo vhodné jej překreslit a přepsat popisky, obrázek je beztak málo kvalitní. Moc prosím, podíváte se na to? Zdravím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 21. 12. 2010, 15:06 (CET)

Náhodou si čtu poslední přírůstky a vidím ... Tenhle obrázek jsme překreslovali ! Tedy všechny tři - po jednotlivých schématech. On ten původní je takový ušmudlaný :-) Jen jsem pak ještě nějak nebyl zcela spokojen s velikostí písma, tak to nějak zapadlo a zůstalo u mě na počítači. Tak já ty obrázky najdu a vložím. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 21. 12. 2010, 15:40 (CET)

Enteroskopie[editovat zdroj]

Zdravím,

prosím Vás o doplnění literatury ke článku Enteroskopie. Je to pěkný článek a doplnění citací pro Vás jistě bude jednoduchou záležitostí. Přeji pěkný zbytek dne. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 22. 3. 2011, 14:26 (CET)


Pracovní skupina pediatrie[editovat zdroj]

Ahoj Kolkri,

děkuju, že nám pomáháš s převodem textů od MUDr.Havránka. Jen tak dál! :-) Jen malá drobnost – připiš se prosím vždy k dané oblasti, na které pracuješ, aby v tom nebyly zmatky a bylo jasné, kdo co dělá. Koukala jsem, že teď převádíš Infektologii, tak jsem tě k ní připsala. ;-) Kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, neváhej se na mě obrátit.

Měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 4. 5. 2011, 09:50 (CEST)

Aspirace cizího tělesa[editovat zdroj]

Dobrý den,

narazil jsem na váš článek Aspirace cizího tělesa. Článek nese šablonu Pracuje se. Nejsem si jistý, zda-li ještě budete něco chtít doplnit do článku, či ne. Jestli ano, tak tenhle vzkaz klidně ignorujte, jestli už na něm není, co udělat, tak prosím smažte šablonu.

Děkuji a přeji hezký den, --Pepa1.jpg Josef Tihlařík (redakce WikiSkript) 2. 5. 2011, 21:42 (CEST) 16. 5. 2011, 19:55 (CEST)

Dokončenie článku[editovat zdroj]

Dobrý deň,

chcel by som Vám v prvom rade poďakovať za prácu, ktorú vykonávate aj počas letných prázdnin. Málokto si v tieto nájde čas a chuť editovať. Dovolil by som si Vás poprosiť o dokončenie článku Ventilační selhání (pediatrie), resp. odstránenie šablóny „Pracuje se“ a prípadné nahradenie šablónou „Pahýl“. Tak sa budú môcť do úprav pustiť aj ďalší redaktori. Srdečne pozdravujem a prajem nádherný zvyšok leta.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 2. 8. 2011, 13:24 (CEST)


EKG (pediatrie)[editovat zdroj]

Ahoj! Všimla jsem si tohoto článku, u kterého je špatně napsaná citace... chtěla jsem ji dohledat a neumím tuto knihu na internetu nikde najít. Mohla bys citaci doplnit? Dík =)

--M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 7. 12. 2011, 13:21 (CET)