Diskuse s uživatelem:Mvejr

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Archiv diskuse


Učitelská nálepka[upravit | editovat zdroj]

Zdravím, mohl bych požádat o zařazení do seznamu učitelů? Jsem nyní veden pod fakultou, tak by to neměl být problém. Jswem druhoatestovaný anesteziolog, ale vyučuji obory urgentní medicína a první pomoc na Karim. Taky jsem součástí týmu Mikuláše Mlčka z fyziologie Hezký bezvirový týden --DRobert (diskuse) 11. 5. 2020, 13:04 (CEST)

Dobrý den, to je skvělé! V zastoupení Martina Vejražky, který je na kolegiu, jsem si Vám dovolil vytvořit učitelskou nálepku. Přiřkl jsem vám obor Urgentní medicína. Je to tak správně? --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 11. 5. 2020, 14:53 (CEST)
Přidal jsem příslušná uživatelská práva, s panem doktorem jsem v kontaktu a konkrétní detaily probereme, vysvětlím i problematiku "kontrolování/doporučování". --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 11. 5. 2020, 15:08 (CEST)

Diskuze k CMP[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, nemohu editovat svoje vlastní poznámky (horní odstavec "Připomínky k článku") v Diskusi ke článku CMP, je tam šablona Redakce --DRobert (diskuse) 24. 10. 2021, 12:29 (CEST)

Vážený pane doktore,
prosím, zkuste to znovu - diskuse je normálně editovatelná, opakovaně jsem to zkoušel z různých počítačů a Vaše poznámky lze libovolně upravovat. Nevím tedy, co se přihodilo - jestli třeba v okamžiku, kdy jste to zkoušel, vypadlo připojení k internetu, nebo se editace nezdařila z nějakého podobného důvodu. Kdyby se úpravy diskusní stránky nadále nedařily, budeme potřebovat více informací - napište nám prosím v tom případě na adresu redakce@wikiskripta.eu a ideálně pošlete screenshoty, co se děje. Obratem se na to koukneme. --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 24. 10. 2021, 22:07 (CEST)