Diskuse s uživatelem:OSeda

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.


Tlačítko Zkontrolováno[upravit | editovat zdroj]

OK Kontrolujte, prosím, články!

Vážený pane docente,
jako odborníkovi jsme Vám zpřístupnili tlačítko Button article de qualite.png Kontrola nad editačním oknem. Pomocí tohoto tlačítka můžete články ze svého oboru, které považujete za kvalitní a věcně správné, označit jako zkontrolované. Dáte tím studentům najevo, že mohou daný text bez obav použít při svém studiu.


Je to jednoduché!
Chcete-li označit článek jako zkontrolovaný, klepněte na záložku editovat. Až se otevře editační okno, umístěte kurzor na začátek článku, otevřete nabídku Kontrola článku a stiskněte tlačítko Button article de qualite.png.
Tlačítko se Vám nezobrazilo?
Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5 nebo Ctrl+R).
Nápověda
Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Děkujeme Vám za pomoc při zlepšování WikiSkript!
Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte kontaktovat redakci.
Věříme, že se pro Vás WikiSkripta stanou užitečným nástrojem.

--Slepi 6. 3. 2010, 17:50 (UTC)

Díky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Ondro,

vítám Tě po odmlce zase zpátky ve WikiSkriptech a děkuji za zkontrolování několika článků!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 26. 4. 2010, 19:17 (UTC)

Wiki4lístek[upravit | editovat zdroj]

Wiki4lístek

Vážený pane docente,

hluboce se před Vámi skláním a obdivuji, s jakou vervou jste se pustil do kontroly genetických článků! Vězte, že právě takovou aktivitu nyní WikiSkripta potřebují, aby získala důvěru nejen mezi studenty, učícími se na zkoušku, ale také mezi vyučujícími. Ukazujete tím, že na WikiSkriptech lze nalézt kvalitní a hodnotné články, a rovněž že se pod takové články nebojíte podepsat.

Také Váš autorský vnos do článků je velice cenný. S Vašimi články již studenti bez obav pracují a používají je jako jeden ze zdrojů při svém náročném studiu. Velmi si vážím toho, že jste se na WikiSkriptech zabydlel a že společně s námi pomáháte tvořit tento perspektivní způsob výuky.


Vážený pane docente, chtěl bych Vám za Vaši obdivuhodnou práci poděkovat a jménem celé redakce WikiSkript Vám věnovat alespoň symbolický dárek – WikiČtyřlístek. Kéž Vám přinese štěstí a kéž WikiSkriptům zachováte přízeň! --Slepi 28. 4. 2010, 19:12 (UTC)

"nekódující" RNA[upravit | editovat zdroj]

Vážený pane docente,

objevila jsem Vámi založený článek "nekódující" RNA, který upadl v zapomnění. Až budete mít chvilku, prosím, podívejte se na něj. Pokud už ho nebudete rozšiřovat, odstraňte šablonu {{Pracuje se}}. Děkuji. S pozdravem ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 6. 6. 2011, 15:15 (CEST)