Hurá!   WikiSkripta jsou v novém! Vzhled ale není jediná věc, která se změnila, pod kapotou je novinek mnohem víc. Podívejte se na podrobnosti.

Diskuse s uživatelem:OSeda

Z WikiSkripta

Tlačítko Zkontrolováno[editovat zdroj]

OK Kontrolujte, prosím, články!

Vážený pane docente,
jako odborníkovi jsme Vám zpřístupnili tlačítko Button article de qualite.png Kontrola nad editačním oknem. Pomocí tohoto tlačítka můžete články ze svého oboru, které považujete za kvalitní a věcně správné, označit jako zkontrolované. Dáte tím studentům najevo, že mohou daný text bez obav použít při svém studiu.


Je to jednoduché!
Chcete-li označit článek jako zkontrolovaný, klepněte na záložku editovat. Až se otevře editační okno, umístěte kurzor na začátek článku, otevřete nabídku Kontrola článku a stiskněte tlačítko Button article de qualite.png.
Tlačítko se Vám nezobrazilo?
Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5 nebo Ctrl+R).
Nápověda
Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Děkujeme Vám za pomoc při zlepšování WikiSkript!
Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte kontaktovat redakci.
Věříme, že se pro Vás WikiSkripta stanou užitečným nástrojem.

--Petr Kajzar 6. 3. 2010, 17:50 (UTC)

Díky[editovat zdroj]

Ahoj Ondro,

vítám Tě po odmlce zase zpátky ve WikiSkriptech a děkuji za zkontrolování několika článků!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 26. 4. 2010, 19:17 (UTC)

Wiki4lístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek

Vážený pane docente,

hluboce se před Vámi skláním a obdivuji, s jakou vervou jste se pustil do kontroly genetických článků! Vězte, že právě takovou aktivitu nyní WikiSkripta potřebují, aby získala důvěru nejen mezi studenty, učícími se na zkoušku, ale také mezi vyučujícími. Ukazujete tím, že na WikiSkriptech lze nalézt kvalitní a hodnotné články, a rovněž že se pod takové články nebojíte podepsat.

Také Váš autorský vnos do článků je velice cenný. S Vašimi články již studenti bez obav pracují a používají je jako jeden ze zdrojů při svém náročném studiu. Velmi si vážím toho, že jste se na WikiSkriptech zabydlel a že společně s námi pomáháte tvořit tento perspektivní způsob výuky.


Vážený pane docente, chtěl bych Vám za Vaši obdivuhodnou práci poděkovat a jménem celé redakce WikiSkript Vám věnovat alespoň symbolický dárek – WikiČtyřlístek. Kéž Vám přinese štěstí a kéž WikiSkriptům zachováte přízeň! --Petr Kajzar 28. 4. 2010, 19:12 (UTC)

"nekódující" RNA[editovat zdroj]

Vážený pane docente,

objevila jsem Vámi založený článek "nekódující" RNA, který upadl v zapomnění. Až budete mít chvilku, prosím, podívejte se na něj. Pokud už ho nebudete rozšiřovat, odstraňte šablonu {{Pracuje se}}. Děkuji. S pozdravem ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 6. 6. 2011, 15:15 (CEST)

Archiv původní diskuse[editovat zdroj]

Poděkování[editovat zdroj]

Vážený pane profesore,
Kava.png

srdečně děkuji za Vaši neutuchající smršť kontrol genetických článků! Mám obrovskou radost při sledování toho, jak povznášíte wikiskriptí texty na lepší úroveň a pomáháte tak studentům a mladým lékařům zorientovat se ve Vašem oboru. Jako výraz vděku za Váš přínos WikiSkriptům jsem Vám chtěl věnovat symbolický wikičtyřlístek. Dívám se ovšem, že jsem tak již učinil před šesti lety. Dovolte tedy, abych Vám alespoň předal Řád černé kávy za Vaše obdivuhodné nadšení při kontrolách článků hned v prvních hodinách nového roku 2016. Ještě jednou děkuji za Vaše příspěvky, rádi vnímáme Vaši podporu a rádi s Vámi spolupracujeme!

S pozdravem za redakci WikiSkript
Petr Kajzar (diskuse) 17.1.2016, 17:12
Vše vynikající. Možná jen, nenazval bych Lejdenskou mutaci poruchou. Možná by se hodilo přívětivější slovo. Myslete třeba 5000 let dopředu. S pozdravem kritik.
37.48.53.151 28.11.2017, 16:14

Kontrolorův řád[editovat zdroj]

Vážený pane profesore, jménem nejen redakce, ale hlavně všech studentů především druhého ročníku bych Vám chtěl tímto řádem velmi poděkovat za Vaši aktivitu při kontrolování a zkvalitňování článků na WikiSkriptech v oblasti biologie a lékařské genetiky. Snad nám ještě dlouho zachováte přízeň, velmi si Vaší práce vážíme.

Quod bonum felix faustum fortunatumque sit! :)
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 19.1.2016, 19:38

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Vážený pane profesore,

procházím seznamy zapomenutých článků a našel jsem jeden článek, který jste kdysi označil jako rozpracovaný Vy:

Epigenetika a lidská onemocnění

Prosím, mohl byste se na tento článek podívat a případně jej doplnit? Případně prosím jen odstraňte šablonu [[Šablona:Pracuje_se|{{Pracuje se}}]] z úvodu článku - dáte tak ostatním najevo, že jej mohou směle číst a upravovat. Mnohokrát Vám děkuji předem a přeji příjemné dny!

S pozdravem
Slepi (diskuse) 16.6.2018, 07:43