Diskuse s uživatelem:OSeda/Archiv

Z WikiSkript

Poděkování[editovat zdroj]

Vážený pane profesore,
Kava.png

srdečně děkuji za Vaši neutuchající smršť kontrol genetických článků! Mám obrovskou radost při sledování toho, jak povznášíte wikiskriptí texty na lepší úroveň a pomáháte tak studentům a mladým lékařům zorientovat se ve Vašem oboru. Jako výraz vděku za Váš přínos WikiSkriptům jsem Vám chtěl věnovat symbolický wikičtyřlístek. Dívám se ovšem, že jsem tak již učinil před šesti lety. Dovolte tedy, abych Vám alespoň předal Řád černé kávy za Vaše obdivuhodné nadšení při kontrolách článků hned v prvních hodinách nového roku 2016. Ještě jednou děkuji za Vaše příspěvky, rádi vnímáme Vaši podporu a rádi s Vámi spolupracujeme!

S pozdravem za redakci WikiSkript
Slepi (diskuse) 17.1.2016, 17:12
Vše vynikající. Možná jen, nenazval bych Lejdenskou mutaci poruchou. Možná by se hodilo přívětivější slovo. Myslete třeba 5000 let dopředu. S pozdravem kritik.
37.48.53.151 28.11.2017, 16:14

Kontrolorův řád[editovat zdroj]

Vážený pane profesore, jménem nejen redakce, ale hlavně všech studentů především druhého ročníku bych Vám chtěl tímto řádem velmi poděkovat za Vaši aktivitu při kontrolování a zkvalitňování článků na WikiSkriptech v oblasti biologie a lékařské genetiky. Snad nám ještě dlouho zachováte přízeň, velmi si Vaší práce vážíme.

Quod bonum felix faustum fortunatumque sit! :)
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 19.1.2016, 19:38

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Vážený pane profesore,

procházím seznamy zapomenutých článků a našel jsem jeden článek, který jste kdysi označil jako rozpracovaný Vy:

Epigenetika a lidská onemocnění

Prosím, mohl byste se na tento článek podívat a případně jej doplnit? Případně prosím jen odstraňte šablonu [[Šablona:Pracuje_se|{{Pracuje se}}]] z úvodu článku - dáte tak ostatním najevo, že jej mohou směle číst a upravovat. Mnohokrát Vám děkuji předem a přeji příjemné dny!

S pozdravem
Slepi (diskuse) 16.6.2018, 07:43