Diskuse s uživatelem:Sevela.p

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.


--Azrael (Antonín Šípek) 7. 12. 2009, 20:04 (UTC)


Mazanie duplikátov[upravit | editovat zdroj]

Dobrý večer,

v poslednom čase ste navrhli mnoho (nielen) anatomických obrázkov na zmazanie. Celkom tomu nerozumiem. Je to preto, lebo ich už môžeme nahrať z wmCommons? Postupne prejsť všetky obrázky, nahradiť ich a následne zmazať pôvodné môže byť pracné... Alebo máte nejaké iné dôvody? Prajem krásny týždeň. S pozdravom --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 3. 4. 2011, 23:23 (CEST)

Dobrý večer, je to právě proto, že nyní je možné je použít přímo z commons. Mnoho obrázků zde je také nahráno v menším rozlišení nebo v nekvalitnějším formátu PNG, i když jsou na Commons dostupné ve vektorové grafice SVG. Další důvod je, že je zbytečné zde držet duplicitní obrázky a navíc na Commons jsou obrázky často vylepšovány, upravovány nebo aktualizovány, což se ihned projeví i zde.
Rád bych postupně odstranil všechny duplicity a popřípadě poté přesunul obrázky se svobodnými licencemi na Commons, protože mnoho z nich je použitelných i pro projekty Wikimedia Foundation či jiné, které přímo používají obrázky z Commons jako Wikiskripta. Byl bych rád, kdyby nějaký správce postupně promazával označené obrázky a postupně je odstranili z Wikiskript.--Sevela.p 3. 4. 2011, 23:36 (CEST)