Diskuse s uživatelem:Sidd

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.


Redakční činnost[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde,

kontrolovala jsem dnes několik Tvých úprav a musím podotknout, že na nováčka si v doplňování článků a redakční šablony vedeš velmi dobře. Pouze u článku Hodnocení spermiogramu jsem po Tobě upravila úroveň nadpisů. Vždy se totiž začíná nadpisem první úrovně. Jedinou výjimku tvoří vložené články, které mají všechny nadpisy o úroveň nižší. Ještě bych Ti ráda poradila, když kontroluješ obrázky, tak k jejich kontrole se tak trochu váže i kontrola licence. Licenci ověříš docela snadno, když otevřeš soubor obrázku, tak kromě data a autora tam máš ještě položku licence, kde bývá uvedeno, pod jakou licencí je obrázek uvolněn. Pokud je to v pořádku a použití obrázku není nijak omezeno, můžeš v redakční šabloně na diskusní stránce článku potvrdit i položku licence. Pokud položka licence u obrázku chybí, měl by být nahrazen jiným obrázkem, u kterého je licence uvedena.

Díky za skvělou práci :-)!

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 10. 3. 2011, 13:16 (CET)

Ahoj, o úrovních nadpisů jsem uvažoval, zvolil jsem je takto kvůli krátkému rozsahu článku. Příště je udělám lépe. Co se týče licence, ta se kontroluje jen u obrázků a třeba nějakých souborů? Takže pokud obrázky v článku chybí, mohu tuto položku automaticky zaškrtnout?
----sidd -- redakce WikiSkript 10. 3. 2011, 20:50 (CET)
Ano, vím, že někdy krátký článek svádí k tomu, že by člověk měl chuť udělat ty nadpisy menší :-), ale je to úzus. S těmi obrázky/soubory je to přesně, jak píšeš. Pokud u článku není, obvykle se podívám, jestli by nějaký vhodný nebyl k dispozici na Commons, když ale nic nenajdu, lze položky obrázky a licence v redakční šabloně potvrdit. Nejlépe před redakční podpis doplnit "netřeba", aby všichni další redaktoři věděli, že položka byla potvrzena ještě, když u článku obrázky nebyly. Když přibudou, měla by se položka kontrolovat znovu. Pak tady jsou i články, většinou hesla 1, 2, u kterých s největší pravděpodobností obrázky ani nikdy nebudou, takže se nemusíš ostýchat tyto položky potvrdit.

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 10. 3. 2011, 22:35 (CET)

Licence[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde,

díky za spoustu editací, které jsi v poslední době ve WikiSkriptech provedl! Daří se Ti moc dobře! Ohledně nahrání obrázku [1] bych Tě chtěl jen upozornit, že je potřeba licenci zadat přesně. Pakliže požadovaná licence není v nabídce při nahrávání souboru, použij, prosím, políčko "Jiná licence – licenci zadejte po nahrání souboru", obrázek do WikiSkript nahraj a následně edituj s doplněním správné licence. U daného obrázku jsem licenci opravil, koukni na to prosím..

S přáním příjemného dne ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 15:40 (CET)

Ahoj,
dozvěděl jsem se, že by se licence měla dávat podle šablony, podívej se do historie souboru – měl jsem licenci zadanou téměř shodně jako ty :-). ----sidd -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 22:32 (CET)
Lepší je šablona, to bezpochyby. Měl jsem takovou ideu, že když je autor obrázku cizinec, nahrával jsem licenci v původní jazykové verzi. Ale asi je to jedno. Vrátil jsem editaci zpět. Měj se! ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 22:50 (CET)

Nový článek[upravit | editovat zdroj]

Ještě malá drobnost...Když vytváříš nový článek, je nejlepší na začátek článku vložit šablonu "pracuje se". Dáš tím ostatním uživatelům a členům redakce najevo, že na článku pracuješ a oni Ti do něj nebudou zasahovat. Jakmile článek dokončíš, šablonu odmažeš a na diskuzní stránku článku vložíš šablonu "redakce" (jedná se o tlačítko s obrázkem „lupy“ v horní nástrojové liště).

Na počátek Tvého nového článku Homeometrická regulace srdce jsem šablonu "pracuje se" umístil. Jestli je již článek hotový, odmaž jej prosím.

Díky za spolupráci a spoustu práce na WikiSkriptech! Vedeš si skvěle! :-) ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 16:10 (CET)

Ahoj,
na tomto článku už nemám v plánu nějak pracovat, šablonu jsem zrušil :-). ----sidd -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 22:35 (CET)
Díky! Já jsem tedy na diskuzní stránku článku přidal šablonu "redakce". S pozdravem ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 14. 3. 2011, 22:50 (CET)

Licence[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde!

Děkuji za další editace ve WikiSkriptech! V návaznosti na naši emailovou komunikaci ještě vkládám odkaz na tuto problematiku.

Měj se! ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 16. 3. 2011, 15:46 (CET)

Díky za odpověď a odkaz na užitečný komentář! ----sidd -- redakce WikiSkript 16. 3. 2011, 18:59 (CET)

Editace, Autopatrol[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde!

Od naší poslední komunikace jsi provedl celou řadu editací a vedeš si skvěle! Nemám, co bych Ti vytknul! :-) Již není třeba, aby Tvé editace někdo kontroloval, tudíž jsem Ti přidělil právo "Autopatrol".

Příjemný den! ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 31. 3. 2011, 16:29 (CEST)

Patrol[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde!

K právu „autopatrol“ Ti bylo přiděleno právo „patrol“. Zdravíme Tě z Wikivíkendu z Beskyd. :-)

Hezký víkend! ----Logo 8g05.png Ondra Kučerka -- redakce WikiSkript 16. 4. 2011, 10:28 (CEST)

Kontakt[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Sidde,

děkuji, že sis do WikiSkript nahrál vlastní fotografii, WikiSkripta se tím polidšťují, což je velmi pozitivní! Na editace se kouknu dle domluvy, pravděpodobně ale až ke konci týdne, za což se omlouvám, ale dříve to bohužel nestihnu. Pokud bys chtěl někoho z učitelů kontaktovat, neváhej se na mě obrátit, můžeme se sejít a kouknout na to. Užitečné informace najdeš také zde [2]. V případě potřeby mě nalezneš na K2 72/2.:-)

Děkuji za účast na WV8! Hezký večer! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 23. 10. 2011, 22:51 (CEST)

Ahoj Ondro,
nijak to nespěchá, ale děkuji! Tento týden v Praze příliš nebudu, poté se ale určitě některé učitele pokusím kontaktovat. --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 24. 10. 2011, 20:56 (CEST)

Feedback, poděkování[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Zdenku,

koukal jsem namátkové na několik desítek Tvých editací z posledního půlroku. Je patrné, že se systematicky zdokonaluješ a bez problému zvládáš ve WikiSkriptech řešit i složitější problémy, Tvé editace jsou velmi pečlivé a správné, není Ti co vytknout! Budu velmi rád, když nám pomůžeš, jakožto velmi zkušený redaktor, i s řešením GoBota [3] a Check WikiSkripta. Kdybys potřeboval s čímkoliv pomoci, prosím, obrať se na mě.

Děkuji za energii, kterou WikiSkriptům věnuješ! Přeji příjemný večer! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 2. 11. 2011, 23:08 (CET)

Ahoj,
děkuji za pochvalu! GoBotovi i Check WikiSkripta se časem začnu věnovat více. GoBota jsem otevíral před pár dny, jen nefungoval správně, tak jsem jej nechal na jindy.
Díky za kvalitní tutorování a feedback, ať se daří! --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 3. 11. 2011, 00:41 (CET)

Wiki4lístek[upravit | editovat zdroj]

Wiki4Lístek

Milý Zdeňku,

s potěšením se připojuji k poděkování, které Vám přede dvěma týdny posílal Ondra. Sleduji, jak se systematicky věnujete WikiSkriptům, neustále se zdokonalujete a hlavně pracujete velmi pečlivě. Jsem rád, že se postupně pouštíte do stále složitějších zásahů. A hlavně mě těší veliké množství kvalitní práce, které pro WikiSkripta, a jejich prostřednictvím pak především pro ohromný počet jejich uživatelů, děláte.

Dovolte, abych Vám - aspoň jako symbolické poděkování - poslal za Vaši píli čtyřlístek. Doufám, že Vám přinese potěšení a elán do dalších editací.

Věřím, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň. Jste pro tento projekt velkým přínosem. A doufám, že i WikiSkripta něco přináší a budou přenášet i Vám.

Přeji Vám příjemný víkend a těším se, že se na stránkách WikiSkript budeme i nadále potkávat.--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 18. 11. 2011, 14:07 (CET)

Vážený pane doktore,
děkuji velmi za takto udělenou pochvalu, určitě mi bude motivací do další činnosti. Práce na WikiSkriptech je mi potěšením a pevně věřím, že to tak zůstane i nadále.
Přeji Vám hezký zbytek víkendu. --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 19. 11. 2011, 20:26 (CET)

Dopamin[upravit | editovat zdroj]

Čau Zdeňku,

zrovna jsem narazil na článek dopamin – je dokonalý! Moc se ti povedl!

Hezký večer! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 19. 11. 2011, 21:44 (CET)

Děkuji, Ondro, za pochvalu a za zaslání ke kontrole. Člověka takové věci vždy potěší :-).
Příjemný zbytek víkendu! --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 19. 11. 2011, 22:06 (CET)

Virologie[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Zdeněk :)

Moc sa teším z Tvojich virologických počinov. Veľmi, veľmi ďakujem za Tvoju aktivitu v mikrobiológii a teším sa na nasledujúcu spoluprácu.

Maj sa pekne! ----Uživatel:Katkel Katarína Žiaková -- redakce WikiSkript 7. 1. 2012, 18:21 (CET)Katka

Povýšení[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Zdeňku!!

Na WikiWeekendu jsme se jednomyslně shodli, že si zasloužíš povýšení do správcovského stavu. Máš za sebou spoustu skvěle odvedené práce a jsme rádi, že se WS věnuješ. Doufám, že jim zachováš svoji přízeň a práce tě bude nadále bavit.

Hezký víkend --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 09:38 (CEST)

Ahoj Katko,
děkuji za tuto příjemnou zprávu, vážím si toho a budu se snažit být pro WS stále přínosem.
Hezký zbytek WikiWeekendu!
--Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 23:10 (CEST)