Diskuse s uživatelem:Slepi

Z WikiSkript


Ahoj, srdečně vás vítám na mé diskusní stránce!

Těším se na vaše komentáře a příspěvky. A pokud je něco, s čím vám mohu pomoci, směle se na mne obraťte. Rád vám pomůžu. --Slepi


Pochvala :-) ![editovat zdroj]

Čau pane, vidím, že si dáváš o WW pořádnou nálož práce, proto ode mě přijmi tenhle čtyřlístek jako poděkování :-). Ať se Ti daří - doma, v práci, vlastně všude :-). --JanKozinski 20. 10. 2018, 22:18‎ (CEST)

Za CO ..... udělil NICK_UDĚLOVATELE
Jaj, kámo, díky moc. :-) --Slepi (diskuse) 21. 10. 2018, 01:14 (CEST)

Ocenění za uživatelské menu.[editovat zdroj]

Za úžasné nové vychytávky udělil CeSt

Musím ocenit práci vykonanou v poslední době kolem nasazení nového skinu. Zatímco většina změn je tak úžasná, že mi to (možná) dojde až s odstupem času, uživatelské menu jsem si zamiloval (a pochopil) hned. To je prostě geniální! Budu si jen pro radost měnit menu dvakrát týdně, neboť mě to plní optimismem! Děkuji. Za sebe i za všechny kdož plody tvé práce konzumovati příležitost mají. Díky. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 10. 6. 2019, 15:45 (CEST)

Jéé, děkuji mnohokrát za sluníčko! Nicméně velmi rád podotýkám, že drtivou většinu práce na osobním menu odvedl Pepa. Já jsem to jen uhrabal a chvíli zalíval. :-) --Slepi (diskuse) 10. 6. 2019, 16:59 (CEST)