Diskuse s uživatelem:Slepi

From WikiSkripta


Ahoj, srdečně vás vítám na mé diskusní stránce!

Těším se na vaše komentáře a příspěvky. A pokud je něco, s čím vám mohu pomoci, směle se na mne obraťte. Rád vám pomůžu. --SlepiPochvala :-) ![edit | edit source]

Čau pane, vidím, že si dáváš o WW pořádnou nálož práce, proto ode mě přijmi tenhle čtyřlístek jako poděkování :-). Ať se Ti daří - doma, v práci, vlastně všude :-). --JanKozinski 20. 10. 2018, 22:18‎ (CEST)

Za CO ..... udělil NICK_UDĚLOVATELE

Jaj, kámo, díky moc. :-) --Slepi (diskuse) 21. 10. 2018, 01:14 (CEST)

Ocenění za uživatelské menu.[edit | edit source]

Za úžasné nové vychytávky udělil CeSt

Musím ocenit práci vykonanou v poslední době kolem nasazení nového skinu. Zatímco většina změn je tak úžasná, že mi to (možná) dojde až s odstupem času, uživatelské menu jsem si zamiloval (a pochopil) hned. To je prostě geniální! Budu si jen pro radost měnit menu dvakrát týdně, neboť mě to plní optimismem! Děkuji. Za sebe i za všechny kdož plody tvé práce konzumovati příležitost mají. Díky. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 10. 6. 2019, 15:45 (CEST)

Jéé, děkuji mnohokrát za sluníčko! Nicméně velmi rád podotýkám, že drtivou většinu práce na osobním menu odvedl Pepa. Já jsem to jen uhrabal a chvíli zalíval. :-) --Slepi (diskuse) 10. 6. 2019, 16:59 (CEST)

Řád poctivé patroly[edit | edit source]

RadPatroly.png

Ahoj Slepi,

už dlouho jsem neudělil žádný řád a teď mě zaujal Tvůj nick v Knize prověřených editací. Jsem rád, že patrola funguje, že se v posledních změnách nedějí žádné ošklivosti a málokdy, pokud vůbec, něco uteče. Za Tvou pilnou práci při patrolování, včetně zájmu o nástroje hromadného prověření, Ti tímto uděluji Řád poctivé kontroly. Buď hrdý na to, že jsi pravděpodobně prvním i posledním držitelem tohoto řádu :D

David

Ahoj Davide, to je překvapení, moc děkuju! Budu hrdý a budu dál bránit naši čest tvrdě a nesmlouvavě (ale dobrá, mírněji než dřív). :-) --Slepi (diskuse) 30. 4. 2020, 23:02 (CEST)
Braň klidně tvrdě, když se mi to jó nebude zdát, tak zasáhnu :D (Jako jsem teď třeba jednomu chudákovi zrušil blok do odvolání, který dostal za jeden malinký prohřešek, teda ne od tebe :D ). Patrole zdar! --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 1. 5. 2020, 14:25 (CEST)
Jo, všiml jsem si. Asi bude dobré vysvětlit, že dotyčný přísný blokátor je shodou okolností rodákem ze stejného malého městečka jako já (a nedomlouvali jsme se, je to asi vliv prostředí). :-)) --Slepi (diskuse) 1. 5. 2020, 18:41 (CEST)
Naštěstí je nás, co blokují, natolik málo, že se ještě se všemi dokážu spojit :D A například Honzovi se za zásah do jeho rozhodnutí omluvit... Až se rozhodne mladá generace redaktorů, že začne blokovat, budu v pytli, ty vůbec neznám :/ :D --David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 1. 5. 2020, 19:45 (CEST)

Díky za návod na Aplikaci[edit | edit source]

Za vytvoření Aplikace a návodu k její instalaci

Milý Petře, ráda bych Ti u příležitosti faktu, žes učesal původně velmi plešatý návod na instalaci Aplikace WS, kterous předtím sám vyrobil, poděkovala nejenom za to, ale i za všechno, co pro WikiSkripta děláš. Jsi poklad!! --Tesarova Jana.jpg Iannadecz 20. 12. 2022, 06:24 (CET)

Ahoj, Jano, moc děkuji! :-) --Slepi (diskuse) 22. 12. 2022, 17:47 (CET)