Diskuse s uživatelem:Subrtk/Archiv

Z WikiSkript

Diskuzní stránka - podpis[editovat zdroj]

Milý Kryštofe,

děkuji za kontrolování článku Aspergillus, v diskuzní stránce v redakční šabloně je bohužel vložen špatně podpis. Vkládáme redakční podpis a datum kontroly. V případě jakýchkoli dotazů se na mne, nebo kohokoli z redakce neváhej obrátit.

Hezký zbytek dne a hodně sil do dalších editací,
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 11.2.2017, 15:55
Děkuji moc za připomínku. Opravil jsem to :).
Subrtk.jpg Kryštof Šubrt -- redakce WikiSkript 11.2.2017, 17:00

Redakční pospis[editovat zdroj]

Milý Kryštofe,

děkuji ti za četné editace a redakční kontrolu. Od upozornění Balejky už redakční podpis vkládáš správně. Prosím tě, aby sis opravil i předešlé editace, tedy tvé redakční podpisy v diskuzích ke článkům Indukční efekt, Antiepileptika, Luxace loketního kloubu, Nenádorové onemocnění thymu, atd. Dále bych tě chtěla poprosit, abys ses vždy před tím, než vložíš redakční podpis do diskuze ke článku, ujistil, že má článek zkontrolované zdroje. U nově založené diskuze (resp. nového článku) by měly být vždy jako první zkontrolovány zdroje a až poté další parametry (např. u článku Diskuse:Leiomyosarkom). Předcházíme tak možnému plýtvání redakčních sil na textu, který by teoreticky mohl být copyvio. Kdybys měl jakýkoliv dotaz, můžeš kontaktovat svého tutora, mě či jiného člena redakce, milerádi ti pomůžeme.

Krásný zbytek dne :))
Kalo (diskuse) 13.3.2017, 15:51

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Milý Kryštofe,

během 29. wikivíkendu jsme jako obvykle aktualizovali seznamy redaktorů. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme Vaše jméno z veřejných seznamů redakce. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně méně aktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat. Moc si vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonal. Vaše příspěvky, ale i vše ostatní, co jste redakci přinesl, mají trvalou hodnotu. Slouží a nadále budou sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat - věřím, že se příležitosti opět se setkat v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví
Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20.10.2018, 10:03