Diskuse s uživatelem:Xkozelm

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

{

--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 15. 10. 2010, 16:19 (CEST)

článek[editovat zdroj]

Dobrý podvečer Xkozelme, Koukala jsem na tvoji stránku Angiogeneze a neovaskularizace navrhuji tuto stránku buď nějak rozšířit nebo ji použít jako rozcestník. Takto vypadá dosti zmateně. Popř. použít šablonu Pracuje se, je-li rozpracována. Jestli to ovšem bylo míněno jinak, tak se omlouvám. S pozdravem a přáním krásných svátků --Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 13. 12. 2010, 18:43 (CET)


Fechtner-Epsteinův syndrom[editovat zdroj]

Ahoj Xkozelme,

všimla som si tvoj článok, ktorý si nazval Fechtner−Epsteinův syndrom a podľa typografických doporučení som si dovolila ho presunúť na stránku s názvom Fechtner-Epsteinův syndrom, v ktorom je namiesto spojovníka pomlčka. Predpokladám, že článok už nebudeš doplňovať, preto som ho zaradila medzi heslá.
Nech sa naďalej darí! Maj sa pekne :) ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 7. 3. 2011, 13:12 (CET)

Pahýl[editovat zdroj]

Ahoj Martine, opravdu se Ti článek Charcot Marie Tooth zdá jako pahýl? Mě osobně připadá, že je tam spousta informací. Jednak jsem až dosud snad o tomto syndromu neslyšel a jednak myslím, že pro pregraduální výuku je podrobný až dost :-). --Slepi (redakce WikiSkript) 14. 4. 2011, 23:03 (CEST)

Ahoj, mluvil jsem osobně s autorem a on sám si představuje, že "nějaký neurolog" tam dopíše kliniku, symptomy, projevy a tak. Mě osobně tam trochu chybí ty klinické projevy, ale jestli se ti zdá, že článek je dostatečně obsáhlý nebo tyto onemocnění jsou vzácné a nemusí být dále rozváděny, a šablonu pahýl dáš pryč, tak nebudu nic namítat. Měj se ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 14. 4. 2011, 23:21 (CEST)

Dobře, v tom případě je to v pořádku. Bral jsem to jako víceméně genetický článek. Šablonu tam nechám, jen ji podle zvyklostí přesunu dolů (je to kvůli tomu, aby se student hned na začátku nelekl, že s článkem není něco v pořádku, ačkoli je správný). Díky za info. --Slepi (redakce WikiSkript) 14. 4. 2011, 23:25 (CEST)

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Ahoj,

narazila jsem na článek Transport O2 krví, vazbová křivka, který si povětšinou upravoval a vložil si šablonu Pracuje se. Je stále označen za rozpracovaný, vypadá ale už moc pěkně, tak by asi stálo za to, tuto šablonu už smazat. Jestli máš ale jiné úmysly, moc se omlouvám. Zdravím a přeji pěkný zbytek léta. --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 27. 8. 2011, 22:41 (CEST)

Ahoj, Na tomto článku jsem pracoval spolu s dalšími lidmi, ale ti mi stále nedodali svoje podklady pro tento článek, takže jsem ho tak přes prázdniny nechal. Myslím ale, že se šablona může smazat a případně potom něco upravit. Díky za upozornění ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 8. 9. 2011, 13:11 (CEST)


Kazuistiky[editovat zdroj]

Ahoj, koukala jsem na ten převod kazuistik, ale mám pár otázek. Když jsem se koukala na materiály a pak na 1-1C: 18letá žena se zvýšenou teplotou, bolestmi v podbřišku a dysurií, tak tam je pouze zadání a pak jakési shrnutí a terapie. Takže se mají převádět v této formě? Bez jednotlivých otázek, které jsou v té vypracované formě? Jen abych si to ujasnila, než začnu. Díky za info, měj se hezky :) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 5. 3. 2012, 11:12 (CET)

Ahoj, ty kazuistiky k sobě nepatří, moje chyba. Ta, co, už je převedená, patří k vypracované kazuistice 8-5C - a ta je bohužel krátká, takže to vypadá, že není celá. Jinak převáděj všechno, co nejdeš v těch vypracovaných materiálů, ale radši si opravdu vždy ověř, jestli to není někde opsané.----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 7. 3. 2012, 12:24 (CET)
OK, budu je převádět celé. A ještě jeden dotaz prosím, mám dávat na začátek šablonu, jako je třeba [[1]] tady? A do zdrojů uvádět pouze tu větičku, že je to získané pro studium na lf3? Neměla bych uvést autora, který to vypracoval? --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 12:01 (CET)
Dobré otázky. Žádnou šablonu nedávej. Tam, kde už jsou, tak se budou odstraňovat, ale až nějak na konci roku. Určitě uváděj autora a ne, že je to ze 3. lf (to budu muset opravit). ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 14:38 (CET)


Pahýl[editovat zdroj]

Ahoj Martine,

píšu, protože se na mne obrátila wikistudentka, která je zmatená z Tvé práce na jejím článku Sliznice dýchacích cest. Taky tomu nějak nerozumím. Označil jsi jej jako pahýl, abys na něm mohl redakčně pracovat? Ani já jsem nepochopila, co ve článku chybí. Docela by pomohlo, kdybys napsal na diskusní stránku článku, co konkrétně podle Tebe článku obsahově schází (podle pokynů samotné šablony [[Šablona:Pahýl]|pahýl]), bylo by to určitě lepší a správně. Další věc, která mne zarazila je zpracování redakční šablony. Platí přece, že články označené jako pahýl nemají být redakčně zpracovávány (pokud nejsou obsahově kompletní, je to ztracený čas, protože článek má být "dokončen" a teprve poté redakčne zpracováván).

Děkuji za vysvětlení.

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 26. 6. 2012, 17:42 (CEST)


Ahoj Míšo,
abych se přiznal už si ani nevzpomínám, proč jsem tam tu šablonu vložil. Hned ji odstraním. Hezký den!

Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 24. 10. 2013, 13:03 (CEST)

Odkazy[editovat zdroj]

Ahoj. Mohl bys prosím doplnit v článku Pneumonie/kazuistika zdroje, ze kterých jsi čerpal? Děkuji =) Měj hezký den --M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 5. 12. 2012, 11:36 (CET)

Ahoj,
právě se stalo. Hezký den!

Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 24. 10. 2013, 13:11 (CEST)