Portál diskuse:Biochemie

Z WikiSkript

Nebylo by lepší umístit obsah na portál Biochemie a přesměrování vytvořit odsud? --Petr Adam Dohnálek 28. 10. 2009, 20:20 (UTC)

Já myslím, že je potřeba vytvořit společný portál pro vše, co je dosud v portálech Lékařská chemie a biochemie, Patobiochemie a Klinická biochemie. Nedostal jsem se ještě k tomu, abych zkusil, jestli to půjde uspořádat na jednu stránku, nebo jestli se to bude muset nějak jinak rozdělit. Každý námět a pokrok v tomto směru je vítán. Jen prosím: aktuálně používáme některé texty ve výuce, takže prosím o určitou opatrnost před uvedením zásadní reorganizace v život. Doporučuji tedy nejprve nové vybudovat na pískovišti a pak se domluvit na přesunu. Děkuji a zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 28. 10. 2009, 20:30 (UTC)
Já bych patobiochemii v prvním kroku nechal stranou, ony asi čtyři odkazy z klin. biochem dal sem a celé to pak přesunul na portál Biochemie, který je teď prázdný. --Petr Adam Dohnálek 28. 10. 2009, 20:34 (UTC)
OK, může být, i když je nutné to považovat za provizorní řešení. Navrhuji pak také dát biochemii a patobiochemii na hlavní stránce vedle sebe k jedné ikonce. Přeji hezký večer--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 28. 10. 2009, 20:38 (UTC)

Přesun odkazů týkajících se praktik?[editovat zdroj]

Jen takový malý, možná nemístný nápad: Nezpřehlednil by se celý portál tím, kdyby se odkazy týkající se praktik (pravá sekce) přesunuly na nový, k tomuto účelu vytvořený portál? Bylo by zde potom více místa pro teoretické články. (Neodvažuji se dělat změny bez předchozí diskuse.) Alternativou by pak také bylo celou pravou sekci zmenšit. Anebo je to takto v pořádku a nepřehlednost portálu je pak pouze můj subjektivní vjem. Zdraví --Pavel Dusek 5. 4. 2010, 21:02 (UTC)


Nepřehlednost portálu je docela objektivní (pomineme-li mimořádně nadané subjekty, k nimž rozhodně nepatřím). Jsem pro řešení, jež navrhujete. Bohužel bude třeba zásadně překopat i levý sloupec, začíná to tam být poněkud na hromadě. Zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 5. 4. 2010, 21:08 (UTC)