Portál diskuse:Imunologie

Z WikiSkript

Ahoj Držiak,

som veľmi rád, že si začal veľmi dobre rozdeľovať imunologiu, formátovanie a farba je dobrá, ale našiel som pár nezrovnalostí, preto sa na Teba obraciam s otázkou? Podľa mňa nadpis tabuľky Alergie nie je správne vybraný, pretože alergie sú imunopatologická reakcia typu 1, preto odporúčam nadpis Imunopatologické reakce. Ďalej som našiel preklep, nadpis jiné, ktoré si dovolím zmeniť na veľké začiatočné písmeno. Môžem trochu pozmeniť tento portál, napr. pridať nejaké ďalšie odkazy? Pýtam sa, či náhodou ešte nepracuješ na danom portále a nerád by som nepríjemne skomplikoval tvoju prácu.

Ďakujem za tvoju odpoveď. --Miroslav Genský 23. 10. 2010, 11:38 (CEST)

Přeházel jsem pořadí a sdružení odkazů, aby to bylo trošku logické. Mimochodem alerige není anafylaxe, je to přecitlivělost, kam patří imunopatologie 1-4 ;) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 2. 11. 2010, 21:52 (CET)


Nazdar Miro,
Najskôr prepáč, že som si (neviem ako) nevšimol tvoju prvú reakciu a píšem až teraz... Ale jasnačka, upravuj, edituj, odkazuj a pod., ja som mal víziu usporiadania odkazov podľa abecedného poradia. Že teda ak prichádza niekto neučený, nebude asi ešte vidieť súvislosti medzi odkazmi. Každopádne, pokojne nechajme odkazy tak, ako si ich preusporiadal (a zaradil správne, kde ja som pochybil), prípadne po ďalšej diskusii v redakcii vznikne dohoda na definitívne usporiadanie. Maj pekný týždeň:)--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 2. 11. 2010, 22:30 (CET)


Ahoj, omlouvám se že jsem se vám v plížil do diskuze a bez předchozí diskuze překopal celý protál. Ale myslím si, že logicé uspořádání celků, které k sobě patří je mnohem účelnější, než jen abecední seznam. Navíc portál není tak velký, aby se nedal snadno přehlédnout. Pokud ale byly moje zásahy příliš masivní a nevhodné, pryč s nimi! :) Hezký den --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 3. 11. 2010, 13:53 (CET)