Hurá!   WikiSkripta jsou v novém! Vzhled ale není jediná věc, která se změnila, pod kapotou je novinek mnohem víc. Pokud se chcete dozvědět více, nebo pokud vám něco nefunguje správně, podívejte se na podrobnosti.

Portál diskuse:Otorhinolaryngologie

Z WikiSkripta

Vracím změnu - smazání odkazu na eOTORINOLARYNGOLOGIE, protože se mi ty stránky při rychlém prohlédnutí líbí. Jestli je nějaký zásadní argument, proč by tu odkaz být neměl, prosím, napište jej sem do diskuse. Rozhodně se nebojte externí odkazy na kvalitní materiály vkládat - jsou užitečné!

S přáním hezkého večera--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 21. 4. 2010, 21:35 (UTC)


Většina článků z ORL má uvedený zdroj "Studijní materiály" od J.Beneše, které se obsahově shodují s texty z eORL (viz https://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=18) Není možné že J.Beneš (pravdepodobně student?) čerpal při vytváření těchto materiálů právě z eORL? V tom případě by bylo vhodné ve všech těchto článcích nahradit zdroj za eORL. --Bartona5 (diskuse) 11. 2. 2019, 10:55 (CET)

Vážený kolego,
děkujeme za poznámku. J. Beneš ze stránek eORL jistě nečerpal neboť jeho materiály vnikly o mnoho let dříve, než stránky eORL. Je pravděpodobné, že eORL naopak jeho materiály převzalo, to ale nedokážeme jednoznačně ověřit.
--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 13. 2. 2019, 21:12 (CET)