Uživatel:Filip/Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské obory
Novinky
Play bg.png
9.10.2012

Zkouška stránky Novinky

Stránka Novinky by se zobrazovala přihlášeným i nepřihlášeným. Novinky jsem udělal tabulkou - vlevo obrázek, vpravo krátký výstižný text. Případně je možné zvolit jednoduchý zápis - obrázek vlevo + jeho obtékání, pokud je text rozsáhlejší. Ale tabulka mi přišla elegantnější.


Wikičaj.jpg
2.10.2012

Zarovnání - zarovnání obrázku i textu bych dal vertikálně na střed.


WikiSlunicko.png
2.10.2012

Stránka jako taková by obsahovala všechny novinky, ale zobrazovaly by se jen 3 nejnovější? Na to je určitě nějaký fígl...

Co jsou WikiSkripta
Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).
Zapojte se
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Lidé
Jaroslav Masopust.jpg
Prof. MUDr. Jaroslav Masopust, DrSc. výrazně přispěl ke zkvalitnění textů v oboru Patochemie. Uvolnil pro WikiSkripta učebnice Patobiochemie metabolických drah, Patobiochemie buňky a řadu dalších biochemických a patobiochemických textů. Děkujeme!
Víte, že...
WikiSkripta sú dvojjazyčné! Sú určené pre českých aj slovenských študentov. Veľa článkov je písaných po slovensky, preto sa nemusíte báť prispieť aj vy!
Průvodce studiem