Uživatel:Icewalker/Home

Z WikiSkript
Wikiheader.png Váš prostor pro tvorbu a ukládání
medicínských studijních materiálů
Lékařské obory
Novinky
Play bg.png
9.10.2012

Zkouška stránky Novinky

Stránka Novinky by se zobrazovala přihlášeným i nepřihlášeným. Novinky jsem udělal tabulkou - vlevo obrázek, vpravo krátký výstižný text. Případně je možné zvolit jednoduchý zápis - obrázek vlevo + jeho obtékání, pokud je text rozsáhlejší. Ale tabulka mi přišla elegantnější.


Wikičaj.jpg
2.10.2012

Zarovnání - zarovnání obrázku i textu bych dal vertikálně na střed.


WikiSlunicko.png
2.10.2012

Stránka jako taková by obsahovala všechny novinky, ale zobrazovaly by se jen 3 nejnovější? Na to je určitě nějaký fígl...

Co jsou WikiSkripta

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů. To jsou WikiSkripta :-).
Zapojte se
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu


Lidé
Jiří Gurka
Jiří Gurka je talentovaný absolvent 1. LF UK. Pokud někdy začne ve WikiSkriptech fungovat virtuální mikroskopie histologických preparátů, budete vědět, že je to jeho práce. Zatím si můžete vyzkoušet odkazy na některé mikroskopické preparáty.
Víte, že...
Pokud potřebujete pomoci, napište na Fórum:Žádost o provedení práce, kde můžete požádat o provedení hromadných úprav v článcích, abyste si ušetřili dřinu!
Průvodce studiem