Uživatel:Icewalker/Pískoviště 2

Z WikiSkript
Lékařské obory publikováno 9 331 článků
 
Co jsou WikiSkripta?

WikiSkripta jsou výukový portál určený studentům všeobecného a zubního lékařství.

Představte si studium bez metráků knih. Představte si svět, ve kterém studenti a odborníci spolupracují při tvorbě aktuálních, důvěryhodných a dynamických výukových textů.

To jsou WikiSkripta :-).

Novinky
Olomouc-Horní náměstí.JPGLinka vlevo.png WikiSkripta v Olomouci Linka vpravo.png

Dne 13.3.2018 nás potkáte v Olomouci! Na lékařské fakultě pořádáme workshop o práci s WikiSkripty. Více informací naleznete zde.

Víte, že...
Nedostatky v textech můžete opravit sami! Našli jste v článku chybu, překlep, nebo se vám zdá neúplný? Stačí kliknout na záložku „editovat“ a omyl opravit. Ostatní studenti vám budou velmi vděční!
Lidé
Natálie Friedová
Natálie Friedová je studentkou 4. ročníku 1. LF UK. Ve WikiSkriptech působí na pozici administrátorky, ve středu ji můžete zastihnout v počítačových místnostech v knihovně. Ve WikiSkriptech aktivně pracuje s průvodcem 1. LF, doplňuje ho novinkami a tipy. Ve volných chvílích se věnuje pořádání mezinárodních projektů, cestování a florbalu.
Průvodce studiem
Zapojte se
  • Některé články jsou příliš stručné a potřebují jen rozšířit – pomozte nám vylepšit nedokončené články!
  • Chcete vložit nový příspěvek a chybí zde váš obor? Máte text vhodný pro WikiSkripta, ale nechce se vám jej převádět do wiki-kódu? Napište redakci! – redakce@wikiskripta.eu