Uživatel:JanKozinski

Z WikiSkript

Na co čumíš?A
Jsem členem WikiTýmu
na úrovni administrátor.


Cheerleader - The Noun Project.svg
Ve WikiTýmu působím také jako roztleskávačka.

Jméno mé zní Jan Kozinski, známa jest má osoba též pod pseudonymem "strejda Johannes". Jsem absolventem bakalářského programu Adiktologie na 1. lékařské fakultě UK. Potom jsem rok předstíral, že studuji fyziku a chemii na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Teď pro změnu předstírám, že studuji medicinální chemii na svojí Alma mater.

Na Wikiskriptech se snažím především opravovat a psát články týkající se toliko chemie, závislostí, psychiatrie, neurověd a farmakologie. Jelikož jsem byl recentně jmenován Administrátorem na Wikiskriptech, neváhejte se s případnými dotazy obrátit na někoho jiného z našeho týmu :o)))

25.10.2019, 5:56 - toto je má jubilejní 1000. editace a nemá pražádnou výpovědní hodnotu.

Záliby[upravit | editovat zdroj]

Sport, pyrotechnika, chemie, biochemie, studium, vaření, zpěv, kytara, tvůrčí psaní, PC hry, farmakologie, psychologie, psychiatrie, logika, matematika, chemie, psaní komiksu (for real).

Předchozí studium[upravit | editovat zdroj]

2000-2005 Základní škola Komenského, Vítkov
2005-2009 Gymnázium Vítkov
2009-2011 Mendelovo gymnázium Opava
2011-2013 Gymnázium Karla Sladkovského, Praha
2013-2016 1. Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy, obor Adiktologie
2016- (2017) Přírodovědecká fakulta Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, obor Fyzika+Chemie
2017- (2020) Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, obor Medicinální chemie

Články[upravit | editovat zdroj]

Níže uvedené články jsou dílem převážně mým, jsem tedy jejich autorem, nebo jsem na jejich podobě nezanedbatelnou měrou participoval. Uděláte mi radost, pakliže si je pročtete a upozorníte mne na případné nedostatky, nebo navrhnete nějakou změnu či vylepšení.

"Dokončeno" (na WS není nikdy článek dokončen!):

Hesla:

Ostatní:

Open Labyrinth

Rozpracováno:

  • Abúzus návykových látek
    - dopsat (ideálně během wikivíkendu), rozdělit/sjednotit související články, upravit na ně přesměrování, vyřešit rozbalovací menu pro kódy MKN (aby se nemusela zobrazovat celá tabulka) - pokud to bude možné, tak přidat i vysvětlení pro 4. znak diagnózy (např. F10.3 - odvykací stav způsobený užívání alkoholu) - lze vytvořit rozbalovací menu, kde by se zobrazovaly první dva řádky a pak např. slovo "více", nebo "rozbalit" a po rozkliknutí by se zobrazovala celá tabulka? Pokud ano, šlo by vytvořit i víceúrovňové rozbalovací menu? Např. takto: po rozkliknutí celé tabulky jako např. ZDE by bylo možné rozbalit subkategorii, a ještě jednu podúroveň, ve výsledku by to tedy vypadalo TAKTO. Poslední úroveň už by pouze odkazovala na článek (nebo v případě hesla zobrazila definici nebo význam nějakého termínu). Vytvořit navbox k omamným a psychotropním látkám?

Lze takto vyřešit i navboxy? Další podněty na WS:


Plánuje se do budoucna: