Průvodce:E-learning (LFP UK)

Z WikiSkript

OVAVT[upravit | editovat zdroj]

Jako elektronická podpora výuky praktik existuje portál OVAVT, známý také jako MOODLE. Na tento portál budete upozorněni vašimi vyučujícími během praktik, jelikož zde naleznete některé materiály a úkoly v rámci praktik.

Mefanet[upravit | editovat zdroj]

Pro téměř veřejné prezentace pro mediky existuje portál Mefanet, do kterého se dostanete i bez přihlášení. Některé prezentace jsou ale přístupné jen po přihlášení (login a heslo ze SISu).

Výukový portál LFP[upravit | editovat zdroj]

Vypadá to jako MEFANET, jmenuje se to jako MEFANET a přece tam jsou jiné materiály. Na Výukovém portálu LFP UK najdete spoustu užitečných materiálů určených přímo ke studiu na zkoušky na naší fakultě.

WikiSkripta[upravit | editovat zdroj]

A pro úplně veřejné materiály ke zkouškám a ke studiu slouží WikiSkripta , kam přihlášení nepotřebujete vůbec. Články jsou sice tvořeny nejen vyučujícími, ale i studenty, nicméně vše je pravidelně kontrolováno redakcí a odborníky z fakulty. Můžete zde nahrát i své vlastní vypracované otázky, případně je můžete poslat mailem redakci (redakce@wikiskripta.eu) ke zpracování.

Facebook[upravit | editovat zdroj]

Na facebooku jsou některé velice užitečné stránky zaměřené na klinické obory. Mezi ně například patří stránky zaměřené na: Kardiologii, urgentní medicínu, patologii a soudní lékařství a mnoho dalších.