Průvodce:Interna specializovaných oborů (LFP UK)

Z WikiSkript

V pátém ročníku probíhá pouze bloková výuka. Každá skupina má jiné pořadí bloků. Odpoledne jsou pak společné, nepovinné přednášky pro všechny studenty. Blok Interny specializovaných oborů trvá 6 dní a je zakončen zápočtem za docházku.

Výuka[upravit | editovat zdroj]

První dva dny probíhá výuka na klinice pracovního lékařství FN Plzeň - Lochotín (vchod F, 8.patro v seminární místnosti úplně na konci chodby viz návod). V rozvrhu je od 7:30, ale v 7:30 s Vámi nepočítají. Na druhý den se většinou máte dostavit až na 8:30. Výuka trvá do 10:00 maximálně do 10:30. Další dva dny probíhá výuka na plicním oddělení FN - Bory (pavilon 7 vedle budovy, kde je dermatologie a urologie viz mapa). Opět s Vámi nebudou počítat, takže můžete přijít až v 8:30. Poslední dva dny strávíte na oddělení klinické farmakologie FN Plzeň - Bory (pavilon 21), kam máte přijít na 8:15. Blok trvá 6 dní - na jednotlivých oddělení strávíte 2 dny. Na pracovní lékařství nepotřebujete nic na další dvě oddělení pouze plášť a přezůvky.

Absence: 1 možná absence.

Zápočet[upravit | editovat zdroj]

Zápočet dostanete za docházku, na pracovním lékařství dostanete papír s docházkou. Ten si berete na další dvě oddělení, kde Vám ho podepíšou a po ukončení předmětu donesete docházku i s indexem opět na Lochotín na pracovní lékařství.

Odkazy[upravit | editovat zdroj]