Diskuse k WikiSkriptům:Check WikiSkripta

From WikiSkripta


Zamítnuté změny[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

moc díky za přidanou tabulku redirectů, bezva nápad. Ještě mám dotaz k těm zamítnutým změnám... Mám je dělat taky šedé či použít tvůj odkaz? A mám do toho odkazu dávat zašedivěné články od ostatních? A ještě... zda je vložení do seznamu "ignorovaných" článků trvalé.

Díky za odpovědi --Cat.katka 19. 4. 2010, 17:04 (UTC)

Díky za pochvalu, uvidíme časem, jak moc je to užitečné. Seznam ignorovaných článků je zatím pouze pro články bez odkazu na portálu; pro navrhované redirecty jej co nejrychleji vytvořím, pak dám vědět. Jde mi o to, aby na této stránce bylo všechno přehledně zobrazeno a bylo to dohledatelné, takže — mohu-li Tě poprosit — zamítnuté změny v každém případě označ šedou barvou. Pokud je (zatím tedy pouze články bez odkazu na portálu) k tomu přidáš do toho seznamu, tím lépe, pokud ne, udělám to já. Kdyby se náhodou stalo, že to uděláme oba, nevadí, funkčnosti to nijak bránit nebude. Vložení ignorovaných článků trvalé není, ale ke změně se musím příhlásit k ftp serveru a ručně soubor se seznamem upravit, a pokud by to bylo potřeba, neváhej mi dát vědět, rád to udělám. (Možná, zbyde-li mně trocha času, udělám rozhraní, kde se to bude dát měnit… a nebo to dříve dotáhneme na správce a bot jej pak bude načítat z wikičlánku ve jmenném prostoru MediaWiki, který pak budeme moci editovat. Ale myslím, že to zatím nehoří, stačí mi prostě napsat.)
Jinak mi vždycky udělá velkou radost, když se s takovou vervou pustíš do zařazování článků, které našel bot. Díky moc. A máš můj obdiv, s jakým úsilím to dokážeš. Měj se krásně, zase někdy… zdraví --Pavel Dusek 19. 4. 2010, 17:49 (UTC)