Průvodce:E-learning (1. LF UK)

Z WikiSkript

E-learning je šikovná pomůcka, máte-li počítač a jste-li ochotni jej používat ke studiu. Materiály s obrázky, animacemi a někdy i mluveným komentářem skvěle doplňují skripta a knihy.

Pro neveřejné prezentace od vyučujících slouží e-learningový portál (http://el.lf1.cuni.cz), kam se přihlašujete loginem ze SISu a jako heslo použijte rodné číslo (bez lomítka). Na úvodní stránce je i odkaz s nápovědou, jak se přihlásit.

Pro téměř veřejné prezentace pro mediky existuje portál Mefanet (http://portal.mefanet.cz), do kterého se dostanete i bez přihlášení. Některé prezentace jsou ale přístupné jen po přihlášení (login a heslo ze SISu). Tento portál zahrnuje i prezentace z našeho fakultního portálu http://portal.lf1.cuni.cz.

A pro úplně veřejné materiály ke zkouškám a ke studiu slouží WikiSkripta (https://www.wikiskripta.eu), kam přihlášení nepotřebujete vůbec. Články jsou sice tvořeny nejen vyučujícími, ale i studenty, nicméně vše je pravidelně kontrolováno redakcí a odborníky z fakulty. Můžete zde nahrát i své vlastní vypracované otázky, případně je můžete poslat mailem redakci (redakce@wikiskripta.eu) ke zpracování.