Průvodce:Modelové otázky (1. LF UK)

Z WikiSkript

Modelové otázky[upravit | editovat zdroj]

Pro přípravu na přijímací zkoušky si určitě pořiďte Modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy: Pro přijímací zkoušky konané v akademickém roce 2017/2018 se jedná o 1 knihu testových otázek z biologie, chemie a fyziky se správným řešením, které ukazují rozsah a úroveň znalostí vyžadovaných pro přijetí na fakultu. Ze zveřejněných otázek se losují otázky do přijímacích testů. V přijímacím testu jsou odpovědi v jiném pořadí a u číselných příkladů mohou být jiné hodnoty.

Typy modelových otázek[upravit | editovat zdroj]

Modelové otázky jsou určeny studentům Všeobecného a Zubního lékařství a navazujícím magisterským oborům Adiktologie a Ošetřovatelství v anesteziologii, resuscitaci a intenzivní péči (posledně jmenovaní mají navíc ještě 1 knihu modelových otázek z Ošetřovatelství).

Bakalářskému studiu nelékařských zdravotnických oborů je nabídnuta 1 kniha modelových otázek (v ní společně otázky z B, CH, F) a Adiktologii navíc jedna kniha modelových otázek zaměřených na adiktologii.

Cena[upravit | editovat zdroj]

Aktuální ceny viz stránky fakulty: [1]. Cena za knihu otázek pro magisterské a bakalářské obory je 300,- Kč. Pro obor Adiktologie 100,- Kč.

Kde pořídit[upravit | editovat zdroj]

Poštou[upravit | editovat zdroj]

Stáhněte si z webu fakulty Nabídku modelových otázek, vyplňte a s originálem dokladu o platbě zašlete na adresu:

Univerzita Karlova v Praze, 1. lékařská fakulta,
Hospodářské oddělení,
Kateřinská 32,
Praha 2
121 08

Modelové otázky Vám poté přijdou doporučeně přímo na Vaší adresu.

V pokladně děkanátu[upravit | editovat zdroj]

Na Bojišti 3,
Praha 2,
121 08

v úředních hodinách:
PO, ST, PÁ: 10.00–12.00 hod.
ÚT: 12.30–15.00 hod,
ČT: zavřeno.