Diskuse:Anémie (neonatologie)
Z WikiSkript
Ve zpětné vazbě dnes přistál příspěvek: „Hemoglobin nebude v g/l“. Jsem si ale docela jistý, že ty jednotky jsou správně. --
Jan Štěch (📧) – redakce WikiSkript 5. 12. 2025, 21:42 (CET)
| Sport + Pivo + WikiSkripta = Dobronice | ||||
| Pojeďte s námi na Letní školu wiki do Dobronic 19.–26. 7. 2026! Ještě není pozdě na to se přihlásit! Podrobnosti zde! | ||||
Ve zpětné vazbě dnes přistál příspěvek: „Hemoglobin nebude v g/l“. Jsem si ale docela jistý, že ty jednotky jsou správně. --
Jan Štěch (📧) – redakce WikiSkript 5. 12. 2025, 21:42 (CET)