Diskuse:Anestezie (rozcestník)

Z WikiSkript

Obrázky z Wikimedia Commons[editovat zdroj]

Dobrý den,

na základě výsledků automatického vyhledávání si dovoluji navrhnout použití těchto obrázků:

Doufám, že je tento návrh ku prospěchu. S pozdravem --Robot Red shoes.jpg Pár červených Bot, 7. 6. 2011, 18:12 (CEST)

Přesměrování[editovat zdroj]

Toto je krásný rozcestník, a přesto je článek "Anestetika" je přesměrován na článek "Anestetika (zubní lékařství)", který pojednává o lokálních anesteticích.

Navrhuji článek "Anestetika" přesměrovat na tento rozcestník a do rozcestníku přihodit i články Celková anestetika (farmakologie) a Lokální anestetika (farmakologie), které se chystám založit (a napsat).

Co vy na to, redakce?

--Tomino 4. 1. 2012, 17:49 (CET)


Souhlasím s Vámi, že dosavadní rozcestník je nedostačující. Myslím, že na této stránce odkaz na anestetika vůbec být nemusí. Navrhuji do článku „anestetika“ vložit rozcestník na Celková anestetika (farmakologie), Lokální anestetika (farmakologie) a Lokální anestetika (zubní lékařství). Co si o tom myslíte? ---Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 4. 1. 2012, 18:07 (CET)
Rozhodně souhlasím se zřízením rozcestníku "Anestetika" a vložením článků o anesteticích celkových i lokálních z pohledu všech možných věd. --Tomino 4. 1. 2012, 21:50 (CET)
Tak jsem to provedl. Anestetika jsem předělal na rozcestník, tedy zrušil přesměrování, hodil do kategorie a zrušil přesměrování diskuze. A článek Anestetika (zubní lékařství) jsem vymazal z rozcestníku anestezie.
Mrkněte prosím, jestli jsem něco nepodělal nebo neopomenul (jestli jo, tak se omlouvám, ale pouze ten, kdo ni nedělá, nic nekazí :-)).
Díky za radu. --Tomino 6. 1. 2012, 16:54 (CET)
Myslím, že je to výborně. Ještě jsem smazala Diskuzi k rozcestníku Anestetika a je to parádní. Děkuji Vám za skvělou práci! --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 6. 1. 2012, 17:29 (CET)