Diskuse:Patologie lymfatických cév/Archiv

Z WikiSkript

zdroje[editovat zdroj]

Článek je dost podobný vypracovaným otázkám z Patologie od Kuby Holešovského, ale některá slova jsou jiná, tak nevím, jak moc to vadí.
Jana.brozkova.jpg Jana Brožková 9.1.2017, 20:00
A jakým směrem myslíš, že to šlo? Dalo by se tomu Kubovi napsat?
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 9.1.2017, 22:45
Ahojj,

jakožto autorka článku bych se ráda vložila do diskuze. Myslím, že jádro pudla tkví v tom, že diskutovaný článek stejně jako kolující vypracované otázky od Kuby Holešovského, mají stejný zdroj – tedy knihu Speciální patologie. Kuba své poznámky psal heslovitě (tedy struktura textu a některé pojmy jsou podobné nebo stejné jako v knize), avšak já jsem se snažila psát vlastními slovy a doplňovala článek z více zdrojů, aby nebyl tak stručný a byl vhodným studijním materiálem na zkoušku. Proto by se na první pohled mohla zdát vzájemná podobnost. Pro příště však prosím Davida, aby při rozbíhající se diskuzi nejdříve kontaktoval autora článku než autora kolujících vypracovaných otázek.

Hezký den všem :))
Kalo (diskuse) 10.1.2017, 09:56
Ahoj Kamčo :)

Díky za odpověď a ujasnění. Otázky neznám, naopak Jama vypadala, že o nich a jejich autorovi něco ví. Každopádně se omlouvám za chybu, měl jsem se nejdřív podívat do historie a napsat ti, řešil jsem to jenom narychlo z mobilu... Nikoho jsem ale ještě nekontaktoval, jenom jsem narychlo zjišťoval, co o tom víme.

Hezký den :)
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 10.1.2017, 13:40
Doufám, že jsem neudělala nějak dusno, děkuji za účast a odpověď. :)
Jana.brozkova.jpg Jana Brožková 10.1.2017, 19:41
Ahojj Jani,

vůbec jsi dusno neudělala :)) Určitě je lepší se zeptat a komunikovat. Od toho tu celá redakce jsme. Příště můžeš znovu založit diskuzi nebo se můžeš obrátit na svého tutora, který ti jistě poradí a pomůže. Myslím, že je vše vyjasněno. Tak bych uzavřela tuto diskuzi jako vyřešenou.

Hezký večer všem :))
Kalo (diskuse) 10.1.2017, 21:18
Kamča je hodná holka, tak snad mi příliš neublíží, až mě potká na chodbě :D Myslím, že je velmi dobře, že ses zeptala :) Já budu příště radši odpovídat jinak než narychlo z mobilu :D Kamča třeba zas příště nebude reagovat tak expresivně, když se vlastně nic nestalo :P :D Ale tohle je převážně moje chyba :)
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 10.1.2017, 22:24