Diskuse:Hnisavá meningitida dospělých

Z WikiSkript

Já jsem tento článek tedy doupravila, ale možná to byla zbytečná práce, jelikož je tu na můj vkus až moc meningitid:

Meningitis purulenta
Meningitida

Pak tedy ještě Tuberkulózní meningitida a Virová meningitida,ale to by problém při vyhledávání dělat nemělo. Nějak se ale zatím neodvažuji scuknout články dohromady...nerada bych někomu přidělávala práci:) Proto bych se ráda zeptala na názor zkušenějších kolegů, co si o této problematice myslí. Děkuji --Měsíček 20. 3. 2010, 23:05 (UTC)

Článek Hnisavá meningitida dospělých klidně zakomponuj do mého článku a z původního udělej redirect. Pak to zkouknu. Jedná se o články ze 2 různých oborů (infekční a neurologie), což je i trošku vidět, avšak myslím si, že existence duplikátů je zbytečná. Heslo meningitida bych ponechal jako zastřešující, případně trošku učesal odkazy v něm a poupravil. Virovou a tuberkulózní meningitidu určitě ponechat, protože mají zcela odlišný likvorologický nález i léčbu. --Nemekar 20. 3. 2010, 23:51 (UTC)
Dobře, děkuji za dešifrování. Později se o to pokusím. --Kristýna Měsíčková 21. 3. 2010, 10:00 (UTC)

Zdravím, udělala jsem v hnisavé meningitidě trošku pořádek. Je vytvořen rozcestník Hnisavá meningitida. Články Meningitis purulenta a Hnisavá meningitida dospělých jsou sloučila pod název Hnisavá meningitida (infekce). A pediatrický článek Purulentní meningitidy je přesunut pod název Hnisavá meningitida (pediatrie). --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 3. 4. 2011, 20:15 (CEST)