Diskuse:Srdce

Z WikiSkript

Obrázky z Wikimedia Commons[editovat zdroj]

Dobrý den,

na základě výsledků automatického vyhledávání si dovoluji navrhnout použití těchto obrázků:

Doufám, že je tento návrh ku prospěchu. S pozdravem --Robot Red shoes.jpg Pár červených Bot, 4. 7. 2011, 15:13 (CEST)

Myslím, že stačí ty obrázky, které v článku již jsou. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 4. 8. 2011, 08:29 (CEST)

Přepracování článku[editovat zdroj]

Zdravím,

přepracovávám tento článek do anatomické podoby, jelikož původní článek byl spíše pro fyziologické účely a fungoval jako vložený článek. Zde přiložené obrázky z Graye hodlám přesunout do anatomické části (tím pádem se nebudou zobrazovat v článku Oběhová soustava. Navrhoval bych dokonce úplné vymazání (přesunutí) fyziologických údajů, jelikož je to pro tuto sekci nevhodné a spíše by se to vyřešilo nějakým heslem ve fyziologické sekci. Také posléze obnovím redakční šablonu. Nemá někdo nějaké námitky? Hezký den ----Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 28. 10. 2011, 19:38 (CEST)


Ahoj Vašku,
souhlasím s Tebou, určitě by ses do toho pustit mohl, v tomto případě se jedná spíše o článek anatomický, v rámci fyziologie je článků o srdci dost.
Měj se ----Jakub Tůma.jpg Kuba Tůma -- redakce WikiSkript 28. 10. 2011, 19:52 (CEST)
Ok, článek byl přepracován a přidána nová redakční šablona. ----Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 29. 10. 2011, 16:36 (CEST)