Diskuse k nápovědě:Obsah

Z WikiSkript

Navrhuji doplnit do základní nápovědy kapitolku Jak má vypadat článek ve WikiSkriptech, co vy na to? --Valtameri 17. 4. 2010, 20:54 (UTC)

Ahoj. Je tomu věnována část této stránky: Nápověda:Pokyny_pro_přispěvatele. --Azrael (Antonín Šípek) 17. 4. 2010, 20:57 (UTC)

Archiv původní diskuse[editovat zdroj]

Zprávy[editovat zdroj]

Chybí mi tu nápověda ohledně toho, jak funguje nástroj pro zasílání zpráv. To je něco, co na Wikipedii zřejmě není a tady je to do st matoucí a žádalo by si to vysvětlení. Dostal jsem nějakou zprávu, přečetl jsem si ji, ale v horním menu mi pořád viselo Nové zprávy(1). Teprve pak jsem si povšimnul, že tuto zprávu mám označit jako přečtenou. V tu ránu mi ale zmizela ze stránky Nové zprávy a já nejsem schopný dohledat, kde mám tedy uložené nějaké ty Přečtené zprávy? Protože ta zpráva byla dost důležitá a obsahovala řadu informací, které teď nemohu dohledat. Původně jsem předpokládal, že ta Zpráva je v podstatě to samé, jako je Diskuse, ale teď to vypadá, že se jedná o nějaký zcela nezávislý mechanismus? Myslím, že si to žádá vysvětlení, jinak mnoho uživatelů, kteří sem přicházejí z Wikipedie a podobných projektů, bude zmateno.
-- Kychot (Petr Heřman, 2. LF UK) 12.9.2012, 07:18