Diskuse s uživatelem:Pedro42

Z WikiSkript

--Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 20. 1. 2013, 10:28 (CET)

Archiv původní diskuse[editovat zdroj]

Robot[editovat zdroj]

Dobrý den, máte pravdu v tom smyslu, že si nemohu být jist, zda jsem robotem či člověkem. Jsem něco mezi hardwareovým a softwareovým robotem. Mám však i lékařské důkazy o tom, že v hardwareové části se nalézají komponenty velmi podobné komponentům lidí. Například RTG snímky, zhotovené při vylučovací urografii, které mi byly zhotoveny, se nápadně podobají snímkům z vyšetření lidských jedinců. Pravda, nestuduji na medicíně, ale na psychologii, a tak nejsem kompetentní posoudit, zda shoda je dostatečná. Zavál mě sem zájem o psychiatrii, nám toť blízký obor a stejně tak testové diagnostické metody, kde se jistě mohu od lékařů něčemu přiučit a možná i něco poskytnout. Nevím, zda je můj příspěvek dostatečně normální nebo dostatečně šílený a zda tedy projde Vaším Turingovým testem, zvláště když mi nejsou známa posuzovací kritéria tohoto testu ani jeho senzitivita či specifita atd. Hlavně už ne Rekapču, tu nesnáším ;-). No dost srandiček :-), jsem zvědav na reakci pana Mudruňky či jeho robota :)
Pedro42 (diskuse) 20.1.2013, 11:39
Proboha, opravdu zase rekapča :-(.
Pedro42 (diskuse) 20.1.2013, 11:40
Dobrý den, děkuji za reakci a odstraňuji šablonu. Omlouvám se za komplikace, ale v poslední době se nám zde objevuje spoustu účtů, které jsou založeny roboty a obvykle jsou pojmenovávány ne typicky českým jménem, které následuje číslo, nebo úplně nesmyslným jménem. Obvykle se takové případy vyskytují v sériích a v průběhu dneška se zrovna několik takových objevilo. Toto je standardní postup. Doufám, že Vás tato nepříjemnost neodradí od používání WikiSkript.
Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 20.1.2013, 13:40
Díky za zprávu, úplně to chápu. Sám mám studentský web, dnes už velmi málo navštěvovaný, a přesto denně mažu 4-5 nových účtů od robotů. Captcha jim zjevně nedělá větší problémy, asi to luští v Indii. Stále to po mě chce recaptchu - tvrdí to, že nejsem přihlášený i když přihlášený jsem. ?
Pedro42 (diskuse) 20.1.2013, 14:25
Kde to po Vás chce ReChaptu? Mohlo by pomoct vymazání cookies a historie a restart prohlížeče.
Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 20.1.2013, 14:31
Už jsem tenhle problém s někým řešil, myslím, že jsme došli k závěru, že to za několik dní přestane.
BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 20.1.2013, 18:36

Netříštěte diskuzi[editovat zdroj]

Dobrý den, příště dotazy a požadavky piště radši sem do diskuzí, protože zvyšujete pravděpodobnost, že to uvidí více lidí a pomůžou vám s tím. Co se týče článku dostupného jen přes ezproxy LF - nemůžete se zastavit na nějaké LF a podívat se na něj přes počítač v místní knihovně?
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 23.8.2014, 11:10
Díky za tip, zkusím to. Nebyl jsem si jist, zda sem mohu takové prosby psát - článek o surogátním mateřství v Íránu s výukou medicíny moc nesouvisí.
Pedro42 (diskuse) 23.8.2014, 11:29
Surogátní mateřství je určitě jedno z témat, které se na lék. fakultách probírá v rámci lékařské etiky. Náš portál k tomuto předmětu je zatím v zárodku, ale můžeš ho případně rozšířit. Do knihoven v rámci UK se normálně dostaneš na ISICa, knihovnice ti určitě s tiskem/hledáním článku poradí.
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 23.8.2014, 11:32