Diskuse s uživatelkou:Betuš/Archiv

Z WikiSkript

Práce s redakční šablonou[editovat zdroj]

Vážená redaktorko,

děkuji mnohokrát za Tvůj příspěvek do WikiSkript! Vidím, že už jsi se trochu zabydlela v redakční práci a pomáháš tak na spoluvytváření těchto úžasných učebních materiálů! Mám jenom jednu maličkost pro práci s redakční šablonou. Jsem si jistý, že základy práce s redakční šablonou máš zmáknuté, avšak tuto šablonu je lepší vkládat do záhlaví na diskusní stránku článku (odkaz je vpravo nahoře na každé nové diskusní straně). Podobně je to třeba udělat při vítání nových uživatelů Šablonou:Vítejte. Jedná se jen o maličkost, aby byla diskuzní stránka přehledná. Díky ti mnohokrát za Tvou dosavadní práci pro WS a těším se na Tvé budoucí příspěvky! Kdybys potřebovala jakoukoliv pomoc, neváhej se na mě nebo na kohokoliv z redakce obrátit!

S díky
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 21.2.2014, 17:21
Dovolil jsem si upravit stránku Diskuse:Endometrióza do přehlednější podoby. Doufám, že Vás tím od další práce neodradím. Děkuji
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 21.2.2014, 17:24
Vážený redaktore, děkuji za upozornění a opravu. Snad jsem teď už našla správný odkaz a příště už to bude správně celé :)
Betuš (diskuse) 22.2.2014, 16:03

Salmonella typhi[editovat zdroj]

Vážená redaktorko, děkuji Vám za výborně zpracovaný článek Salmonella typhi. Je vidět, že jste mu věnovala hodně času. Ve WikiSkriptech se již nachází obdobný článek Salmonella. Bohužel není vhodné ponechat ve WikiSkriptech dva stejné články. Chtěl bych Vás tímto požádat o sjednocení obsahu Vašeho článku s původním článkem Salmonella. Jsme vděční za Vaši práci ve WikiSkriptech a věřím, že Vás tato situace neodradí a budete dále psát takto kvalitní články. Kdybyste potřebovala s čímkoli poradit, obraťte se na mě nebo na kohokoli z redakce.
Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 4.3.2014, 21:05

slniečko[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Ahoj Betuš! Posielam slniečko ako ocenenie za doterajšiu prácu a pre krajší deň. Verím, že Ťa Wikivíkend inšpiroval, prenikla si hlbšie do tajov WikiSkript a spoznala mnoho super ľudí. Prajem Ti aby si z ďalšej práce na WikiSkriptách mala radosť a mnoho nových vedomostí.

S pozdravom
--Jana Janovcová.jpg Jana Marešová -- redakce WikiSkript 14.4.2014, 09:55
Ahoj Janko,

moc Ti děkuji za sluníčko i za přání. Udělalo mi to radost. Budu se snažit dál pracovat, co nejlíp dovedu. :) S pozdravem


Alžběta Kaprová -- redakce WikiSkript 15. 4. 2014, 12:51 (CEST)
--Alžběta Kaprová -- redakce WikiSkript 15.4.2014, 10:51

Sluníčko a pochvala![editovat zdroj]

Milá Bětko!

S potěšením Tě chválím za Tvou krásně odvedenou práci pro WikiSkripta, kterou jsi v poslední době vykonávala. Velmi si vážím Tvé iniciativy a zápalu, s jakým WikiSkripta edituješ! Zejména bych vyzdvihnul čas, který vkládáš do práce s redakční šablonou. Jen tak dál! Na WikiVíkendu jsi také s úžasnou vervou rychle zapadla do pokročilejší redakční práce a za to Ti patří můj neskonalý obdiv.

Chtěl bych Tě touto pochvalou povzbudit v další vynikající práci pro tento grandiózní projekt a doufám, že se opět brzy setkáme na dalších WikiAkcích!
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 19.10.2014, 11:17
Milý Václave,

velice Ti děkuji za pochvalu a za sluníčko. Udělalo mi velikou radost!

Na WikiVíkendu jsi mi velice pomohl. Naučil jsi mě toho opravdu hodně a jsem Ti moc vděčná, že jsi se mnou měl tolik trpělivosti :-)
--Alžběta Kaprová -- redakce WikiSkript 19.10.2014, 18:49

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Milá Alžběto,

během 29. wikivíkendu jsme jako obvykle aktualizovali seznamy redaktorů. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme Vaše jméno z veřejných seznamů redakce. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně méně aktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat. Moc si vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonala. Vaše příspěvky, ale i vše ostatní, co jste redakci přinesla, mají trvalou hodnotu. Slouží a nadále budou sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat - věřím, že se příležitosti opět se setkat v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví
Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20.10.2018, 10:06