Diskuse:Chromatografie

Z WikiSkript


Zdroje[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za vložení kvalitního a velmi potřebného článku. Nicméně se vyskytl trošku nemilý problém – při rutinní kontrole počítačem bylo zjištěno, že část tohoto článku týkající se základních chromatografických termínů se doslovně shoduje s textem zveřejněným na stránkách LF HK.

Je docela možné, že jste autorem či spoluautorem obou článků a pak je vše v pořádku. Pokud jste ovšem přejal některé věty z uvedeného textu, bylo by dobré, kdybyste získal povolení autora a k článku připojil citaci. Další možností je, že autor onoho textu využil Váš článek, a v tom případě od něho můžeme vyžadovat, aby citoval Vás nebo WikiSkripta.

Pokud víte, která z těchto tří situací nastala, rád bych Vás poprosil, zdali byste nás zde krátce nemohl o ní informovat. Vyskytne-li se jakýkoliv problém či nebudete-li si vědět rady, kontaktujte prosím kteréhokoliv člena redakce (či přes redakce@wikiskripta.eu), jistě Vám rád pomůže a zodpoví všechny případné dotazy.

S pozdravem -- GoBot, Pavel Dusek 3. 6. 2010, 20:04 (UTC)

Zdravím,
v diskusi na Wavu jsem obdržel zprávu, že autoři z LF HK dílo uvolnili, a tak se vkladatel nedopustil žádného provinění. Proto jsem podepsal parametr zdroje v redakční šabloně. O copyvio se tedy nejedná. Pěkný víkend --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 5. 3. 2011, 20:13 (CET)

Obrázky z Wikimedia Commons[editovat zdroj]

Dobrý den,

na základě výsledků automatického vyhledávání si dovoluji navrhnout použití těchto obrázků:

Doufám, že je tento návrh ku prospěchu. S pozdravem --Robot Red shoes.jpg Pár červených Bot, 11. 6. 2011, 08:41 (CEST)