Diskuse:Vegetativní nervová soustava (fyziologie)

From WikiSkripta

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.
Připomínky k článku[edit source]


Nebolo by vhodné zmeniť názov článku napr. na Vegetativní nervový systém (fyziologie) ? Článok je síce z učebnice farmakológie, v jeho súčasnej podobe však rozoberá anatomicko-fyziologické deje a farmakológia je len v souv.článkoch. ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 15. 12. 2011, 15:53 (CET)

To není špatný nápad, pokud jsem se dobře díval, tak článek VNS (fyziologie) není, takže proč ne. Samozřejmě to bude chtít osekat anatomickou část (článek VNS (anatomie) naopak je). A dále je třeba se rozhodnout, jestli chceme článek VNS (farmakologie) či jestli místo něj budeme používat tu fyziologii anebo nic. Nepředpokládám, že je tomu tak na medině, ale na farmačce se farmakologie učí až v době, když je veškerá fyziologie zapomenuta, takže by bylo fajn mít něco při ruce. --Tomino 16. 12. 2011, 00:10 (CET)
Zmením teda názov stránky na VNS (fyziologie), nechám to aj s tou anatómiou, pretože myslím, že je tam potrebná. ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 5. 1. 2012, 13:55 (CET)
Ok :-) --Tomino 5. 1. 2012, 22:48 (CET)