Diskuse s uživatelem:MichaelaB

From WikiSkripta


Aktualizace seznamů[edit | edit source]

Milá Michaelo,

během 41. wikivíkendu jsme aktualizovali seznamy redakce. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme jej z veřejně dostupných kontaktů. Moc si ale vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonala. Máte za sebou spoustu editací a skvělých úprav. To vše má trvalou hodnotu. Slouží a nadále to bude sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat - věřím, že se příležitosti opět se setkat v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví

Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 22. 10. 2023, 09:26 (CEST)

Poděkování a blahopřání[edit | edit source]

Milá Michaelo,

chtěl bych Vám poděkovat za vše, co pro WikiSkripta dlouhodobě děláte. Je radost spolupracovat s lidmi, jako jste Vy. Během 35. wikivíkendu se sešli administrátoři WikiSkript. Usoudili, že je na čase Vás pozvat mezi správce. Srdečně Vám k tomu blahopřeji!

--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 24. 10. 2020, 23:46 (CEST)

Dobrý den, pane doktore,

Velice děkuji za povýšení na místo správce a zároveň se omlouvám, že odpovídám na Vaši zprávu až nyní, musela jsem ji nedopatřením přehlédnout. Velice si místa správce vážím a snad budu pro Wikiskripta v budoucnu větším a větším přínosem.

-- Michaela Bajerová.jpg Michaela Bajerová - 27.2. 2021, 23:20 (CEST)


-- LogoWS.png WikiTým 29. 9. 2018, 13:29 (CEST)

Úprava prolinkování lapis[edit | edit source]

Dobrý den, proč jste odstranila červené prolinky na zatím neexistující články o hypergranulaci a jodovaném povidonu? Děkuji za vysvětlení. --Zef avatar 3.jpg Zef d|p 3. 1. 2019, 17:41 (CET)

Dobrý den, v minulosti jsem nejspíše špatně pochopila informaci o červeném prolinkování. Po poradě s mou tutorkou Ivanou Padárovou, která mi vše objasnila, vracím editaci zpět. Omlouvám se. --MichaelaB (diskuse) 4.1. 2019 0:23 (UTC)

Nic se nestalo, s díky za vysvětlení --Zef avatar 3.jpg Zef d|p 7. 1. 2019, 00:41 (CET)