Diskuse s uživatelkou:ATom

From WikiSkripta

Milá Adriano,

během 35. wikivíkendu jsme jako obvykle aktualizovali seznamy redaktorů. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme jej z veřejných seznamů redakce. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně méně aktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat.

Moc si vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonala. Vaše příspěvky, ale i vše ostatní, co jste redakci přinesla, mají trvalou hodnotu. Slouží a nadále budou sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat – věřím, že se příležitosti k setkání v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 24. 10. 2020, 23:32 (CEST)


Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 17. 10. 2015, 08:52 (CEST)