Diskuse s uživatelkou:Andie

Z WikiSkript

--Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 6. 10. 2010, 21:20 (CEST)

Pochvala[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Andie,

chtěl jsem Ti poděkovat za tu spoustu práce v posledních dnech, zejména pak za Tvoji pomoc se sjednocováním patiček článků. Vypadá to teď mnohem lépe. Ještě jednou díky moc a měj se skvěle. --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 8. 12. 2010, 13:55 (CET)

Svalové glykogenózy a M. Pompe[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Všimla jsem si, že pracuješ na článku Svalové glykogenózy a M. Pompe, dovoluji si Tě je jen upozornit, že již existuje článek Glykogenózy. Asi by bylo lepší doplnit nové informace do již stávajícího článku a nezakládat článek nový. Určitě to bude přehlednější:) Každopádně WS moc děkují za snahu rozšířit je o nové články:) Tak přeji hodně úspěchů s WikiSkripty a ať se ti vše daří! --Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 6. 1. 2011, 13:33 (CET)

Ahoj,

o článku Glykogenózy samozřejmě vím a původně to také byl můj záměr ho rozšířit, což by ale vyžadovalo pro potřeby zkouškových otázek z patobiochemie ho naprosto přepracovat:) Proto jsem se rozhodla založit dva samostatné články odpovídají otázkám Jaterní glykogenózy a Svalové glykogenózy a M. Pompe a případně je do něj rozumným způsobem vložit. Doufám, že to bude bez problémů. Měj se hezky :) --Andrea Kovářová (Redakce WikiSkript) 6. 1. 2011, 20:26 (CET)

Porfýrie[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Andie,

vďaka za tvoje články o porfýriách, veľmi pekne spracované. Prosím, na konci článku máš nadpisy tretej úrovneDiagnóza a Léčba porfyrií, vzťahujú sa k nadpisu o jednu úroveň vyššiemu alebo k celému článku? Pekný deň prajem. --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 6. 1. 2011, 13:42 (CET)

Ahoj,

diagnóza a léčba se vztahují k celému článku, už jsem to opravila na nadpisy druhé úrovně. Doufám, že to tak bude lépe patrné. V článku budou ještě zítra menší "technické" změny, takže pokud bys narazil ještě na něco, co by do něj bylo třeba zapracovat, tak stačí říct :) --Andrea Kovářová (Redakce WikiSkript) 6. 1. 2011, 20:00 (CET)

Pati, pati, patičky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj kolegyně!

Díky moc za pečlivou kontrolu patiček u článků! Jen bych poprosil, abys nedoplňovala patičku celou, není-li vyplněna (když chybí např. Doporučená literatura atd.). Je to pak totiž trošku na úkor přehlednosti (jde nám zejména o dobrou viditelnost citací). Ale klidně můžeš uvedené informace doplňovat ... Kdybys měla jakýkoli dotaz, přání, žádost, stížnost či výhružku, neváhej mě kontaktovat ;-)

Mockrát děkuji za pochopení mého hnidopišství a přeji krásný víkend!

--Nemekar.jpg Karel Němec -- redakce WikiSkript 22. 1. 2011, 14:51 (CET)

WikiSluníčko[upravit | editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Milá Andie, posílám Ti v tento slunečný den jedno WikiSluníčko jako odměnu za Tvou pomoc při opravě přerušených externích odkazů. Díky Ti moc za Tvou práci. Měj se skvěle a užívej sluníčka ;-)

--Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 28. 4. 2012, 19:32 (CEST)