Diskuse s uživatelkou:Cedim

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 5. 11. 2010, 17:39 (CET)

OK Kontrolujte, prosím, články!

Vážená paní doktorko,
jako odborníkovi jsme Vám zpřístupnili tlačítko Button article de qualite.png Kontrola nad editačním oknem. Pomocí tohoto tlačítka můžete články ze svého oboru, které považujete za kvalitní a věcně správné, označit jako zkontrolované. Dáte tím studentům najevo, že mohou daný text bez obav použít při svém studiu.


Je to jednoduché!
Chcete-li označit článek jako zkontrolovaný, klepněte na záložku editovat. Až se otevře editační okno, umístěte kurzor na začátek článku, otevřete nabídku Kontrola článku a stiskněte tlačítko Button article de qualite.png.
Tlačítko se Vám nezobrazilo?
Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5 nebo Ctrl+R).
Nápověda
Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Děkujeme Vám za pomoc při zlepšování WikiSkript!
Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte kontaktovat redakci.
Věříme, že se pro Vás WikiSkripta stanou užitečným nástrojem.

--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 14. 10. 2011, 16:11 (CEST)

Poděkování Wiki4lístek[upravit | editovat zdroj]

Wiki4lístek

Vážená paní doktorko,

Ráda bych Vám jménem WikiSkript poděkovala za skvěle odváděnou práci. Je až neuvěřitelné, jak rychle jste se ponořila do tajů "wikijazyka". Velmi obdivuji Vaši práci na histologickém atlasu. Vzniká neuvěřitelnou rychlostí s velkou kvalitou jak obrazovou, tak obsahovou. Je to jedna z věcí, která v této podobě studentům, myslím, velmi chyběla. Děkujeme za množství času stráveného nad preparáty a až geniálním zpracováním do této podoby. Velmi mě také těší okamžitá kontrola článků, která jim dodává důstojnosti. Kontrola článků je pro nás jednou z priorit a Vy nám s tím velmi pomáháte!


Vaše spolupráce je pro WikiSkripta obrovským přínosem a my si práce, energie a času, který WikiSkriptům věnujete, velmi vážíme!

Dovolte mi abych Vám jménem WikiSkript upřímně poděkovala a věnovala Vám alespoň symbolicky tento WikiČtyřlístek!

Se srdečným pozdravem --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 09:33 (CET)

Re – Poděkování Wiki4lístek[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

chtěla bych Vám opravdu moc poděkovat za udělení takového ocenění!! Opravdu si ho velice vážím! WikiSkripta jsem si oblíbila a hodlám se jim nadále věnovat – v brzké době dokončit celý histologický atlas, slovník a nahrát veškerá svá schémata. Snad to bude studentům k užitku. :-)

Těším se na další spolupráci! A ještě jednou moc děkuji! Hezký den! S pozdravem --MUDr. Miroslava Čedíková MUDr. Miroslava Čedíková -- redakce WikiSkript 9. 3. 2012, 19:30 (CET)