Diskuse s uživatelkou:Kajuskaha/Archiv

Z WikiSkript

Licence a zdroj souboru[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, prosím o doplnění licence k Vámi nahranému souboru Soubor:Willisův okruh, autor Karolína Havlíčková.jpeg. Pokud je to Vaše dílo, tak do zdroje uvěďte vlastní dílo a do licence doporučuji UVEDEN NEPODPOROVANÝ DRUH LICENCE!. Děkuji.
Sevela.p 20.3.2015, 21:02
Dobrý den, děkuji za upozornění. Mohu se, prosím, zeptat kde najdu tlačítko pro upravení?
Kajuskaha (diskuse) 21.3.2015, 18:01
Stránku jednoduše editujte a místo šablony: [[Šablona:Bez_licence|Bez udání licence]] vložte výše uvedenou nebo mi jen tady napište, že dílo uvolňujete pod licenci Creative Commons nebo Public domain a já to tam doplním.
Sevela.p 25.3.2015, 10:25

procviceni dovednosti redaktorky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj, včera jsme řešily šablony (jejich seznam najdeš tady ) a kontrolu článků učitelem - zde se můžeš podívat na návod ;)
Profilovkajulcad.jpg Julie Cadorini -- redakce WikiSkript 20.5.2015, 14:06

Aktualizace seznamů na 22. WW[upravit | editovat zdroj]

Milá Karolíno, v průběhu 22. WikiVíkendu proběhla obvyklá aktualizace seznamů redakce. Vzhledem k tomu, že v posledních 6 měsících jste byla ve WikiSkriptech velmi málo aktivní, dovolili jsme si odebrat Vás z veřejně přístupných seznamů členů redakce; ovšem na přístupových oprávněních Vašeho účtu se nic nemění. Tato změna má jediný cíl: jak jistě víte, veřejné seznamy slouží uživatelům i dalším členům redakce, aby mohli snadno najít někoho, kdo jim poradí a pomůže při práci ve WikiSkriptech. Aktualizace seznamů by měla zabránit tomu, že budou zbytečně zatěžováni lidé, kteří mají na WikiSkripta aktuálně málo času. Rozhodně se nic nemění na tom, že budete ve WikiSkriptech vždy vítána a pokud byste opět měla o "rutinní" práci zájem, budete samozřejmě opět zařazena. V každém případě si velmi vážíme všeho, co jste pro WS dosud udělala a doufáme, že jim i nadále zachováte přízeň.
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 19.6.2016, 08:16