Diskuse s uživatelkou:Martina Ševčíková

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Uzivatel.Lusia.JPG Lucia Nosáľová -- redakce WikiSkript 9. 11. 2011, 15:10 (CET)

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Milá Martino,

během 30. wikivíkendu jsme jako obvykle aktualizovali seznamy redaktorů. Vzhledem k tomu, že v automatických záznamech Vaše jméno v posledním roce chybí, ubíráme Vaše jméno z veřejných seznamů redakce. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně méně aktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat.

Moc si vážíme všeho, co jste pro WikiSkripta vykonala. Vaše příspěvky, ale i vše ostatní, co jste redakci přinesla, mají trvalou hodnotu. Slouží a nadále budou sloužit medikům a mladým lékařům. Samozřejmě doufáme, že WikiSkriptům i nadále zachováte přízeň a že se budeme i nadále vídat. Vaše příspěvky do WikiSkript, účast na akcích redakce a cokoli dalšího jsou i nadále více než vítané. Člověka, jako jste Vy, zkrátka bude mít redakce vždy v úctě a na všechna setkání s Vámi budeme vždy rádi vzpomínat. A doufám, že nejen vzpomínat - věřím, že se příležitosti opět se setkat v budoucnu zase najdou.

Srdečně zdraví --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 16. 3. 2019, 22:18 (CET)

Odkazy&Citace[editovat zdroj]

Ahoj, všiml jsem si, že jsi napsala dva velmi pěkné články. Měl bych pro Tebe jednu radu týkající se odkazů. Ve wikiSkriptech lze vkládat odkazy na jiné články pomocí hranytých závorek[[]] pokud tedy chceš odkázat na článek Malformace CNS stačí ho napsat takto:[[Malformace CNS]] na stránce se ti pak odkaz zobrazí následovně: Malformace CNS. Doporučiji projít si nápovědu najdeš tam plno dalších užitečných rad. Pak bych měl pro Tebe ještě jedno doporučení. Je k dispozici nástroj, který ti po zadání ISBN sám připraví citaci podle platných pravidel. Můžeš si jej zapnout v nastavení v sekci udělátka - nástroj citace. Tlačítko se ti pak zobrazí nad editačním oknem.

Díky za pěkné články

--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 10. 11. 2011, 19:38 (CET)


Ahoj Martino, díky za dobrou práci, rád vidím, že jsi se plně zapojila do chodu WikiSkript. Mám jednu připomínku. Všiml jsem si, že často komentuješ na diskuzních stránkách uživatelů. Platí zde jedna nepsaná zásada, že nový příspěvek se vkládá až nakonec stránky, za poslední příspěvek a ne doprostřed, či hned za šablonu Vítejte. Pokud by na stránce bylo již několik příspěvků, mohl by dotyčný novou zprávu snadno přehlídnout. Dej také prosím pozor aby si svoji zprávu nevložila před podpis někoho jiného a neoddělila tak něčí příspěvek od jeho podpisu. V několika případech jsi totiž takto oddělila šablonu Vítejte od podpisu toho kdo ji tam vložil. Jsou to jenom drobnosti tak se tím nenech nějak odradit, ale je třeba na ně dávat pozor. Dál pokračuj ve skvělé práci. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 7. 12. 2011, 13:42 (CET)

Ahoj, díky za připomínku.. nevím proč, ale byla jsem přesvědčena, že to je seřazeno opačně, tzn. že ty nejnovější příspěvky jsou hned pod "vítejte". Dám si na to pozor =)

--M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 7. 12. 2011, 18:55 (CET)


Redakční šablona[editovat zdroj]

Ještě jedna drobnost. Při podepisování redakční šablony vyplňuj do souhrnu editace slovo 'redakce' nebo jen zkráceně 'red' a ulož to jako malou editaci. Jednotlivé položky se do souhrnu v diskuzi článku dávají pouze v případě, že si podepsáním tohoto parametru nejsi jistá a potřebuješ na něj názor od někoho dalšího nebo s ním potřebuješ poradit, pak samozřejmě použiješ i velkou editaci. Jedná výjimka je v případě, že podepisuješ poslední nepodepsaný parametr šablony. Pak se do souhrnu vylňuje 'Redakce - hotovo' a ukládá se to také jako velká editace. Tohle je běžná chyba všech začínajících redaktorů, kterou jsem v začátcích dělal i já sám. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 7. 12. 2011, 21:56 (CET)

Pravda.. tohle jsem nevěděla.. Mohlo by se do napsat někde do nápovědy, ať se toho vyvarují příští budoucí =) Dík.

--M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 8. 12. 2011, 08:31 (CET)

redakční šablona[editovat zdroj]

Ahoj Martino,

mám jen drobnou připomínku – pokud podepisuješ v redakční šabloně parametr například obrázky a licence a ve skutečnosti ve článku žádné obrázky nejsou. A jsi jista, že tam nejsou potřeba, jako u článku Metabolická acidóza dopiš k podpisu "netřeba". Jinak to slouží, aby grafici věděli, kam je třeba něco domalovat (pokud to není podepsáno, není obrázek a nějaký by to chtělo) :-) Stejná situace je u hesel – tam také podepsat parametry členění, nadpisy a pod jako "netřeba" protože tam ve skutečnosti opravdu nebývají.

Díky za spolupráci a přeji hezký večer! --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 13. 7. 2012, 23:15 (CEST)

Ahoj Kotletko. Takovým způsobem mě to naučil dělat taky jeden redaktor wikiskript a žádné "netřeba" tam nepsal.. Tak jsem to dělala na základě něj i já tak. Jasně, nevěděla jsem, začnu to tam psát =) Hezký večer --M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 13. 7. 2012, 23:27 (CEST)