Diskuse s uživatelkou:Misstery

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Slepi (redakce WikiSkript) 24. 10. 2010, 22:34 (CEST)

Fórum:6. Wikivíkend/seznam účastníků[editovat zdroj]

Ahoj Míšo,

všiml jsem si, že jsi se zapsala na seznam účastníků v pořadí již šestého WikiVíkendu, což mne potěšilo. Aby odkaz, kterým jsi se zapsala do seznamu účastníků, odkazoval opravdu na Tvou uživatelskou stránku, prosím Tě o změnu v odkazu na text:

| [[Uživatel:Misstery|Michaela Miklíková]] || LFP || ||.

Chtěl bych Tě ještě navíc informovat o tom, že jako účastníci máme doplnit, zda pojedeme hromadně. Odkaz na tuto informaci nalezneš na stránce: Fórum:6. Wikivíkend/lokalita.

Přeji příjemný víkend. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 26. 3. 2011, 10:19 (CET)

Redakční práce[editovat zdroj]

Ahojky,

koukám, že ses směla pustila do redakčních prací : ) Vedeš si výborně, jen tak dál! S pozdravem --Logo 8g05.png Valtameri -- redakce WikiSkript 10. 5. 2011, 23:08 (CEST)

Zdroj vs. použitá literatura[editovat zdroj]

Ahoj Misstery!

Před chvíli jsi upravila článek dezinfekce (hygiena), Tvou úprava jsem byl bohužel nucen zrušit. Učebnice hygieny od prof. Bencka byla v původní verzi uvedena jako zdroj, ty jsi citaci přesunula do sekce "použitá literatura" – takovýto postup ale není možný. Je-li učebnice uvedena jako zdroj, znamená to, že dané pasáže byly převedeny doslova (k takovému převodu je nutný souhlas autora). Je-li učebnice uvedena jako použitá literatura, znamená to, že autor článku ve WikiSkriptech využil informace z dané knihy, nicméně formuloval věty/pasáže vlastními slovy (nejedná se o doslovný převod, není nutný souhlas autora).

Jinak děkuji za množství editací, které jsi provedla. Vedeš si výborně! Hezký zbytek víkendu! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 14. 5. 2011, 23:26 (CEST)

Článek Krvácení[editovat zdroj]

Ahoj Misstery,

našla jsem Tebou rozpracovaný a zapomenutý článek z dubna – Krvácení (první pomoc). Podívej se na něj, prosím a buď ho doplň nebo odstraň šablonu Pracuje se, dle toho co s ním zamýšlíš, ale 30 dní už má za sebou :-) Hezký víkend --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 4. 11. 2011, 20:04 (CET)

Ahoj Kotletko,
o článku Krvácení (první pomoc) vím. Máš pravdu, zapomněla jsem na něj, ale plánuju ho ještě dopsat. Bohužel momentálně na to nemám čas. Za dva týdny po státnici se do něj pustím, slibuju. :-)
--Misstery.JPG Misstery -- redakce WikiSkript 8. 11. 2011, 17:06 (CET)
Ahoj, rozumím a budu držet palce na státnicích :-) --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 12. 11. 2011, 10:50 (CET)