Diskuse s uživatelkou:Mizugameza/Archiv

Z WikiSkript

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Wikivikend 14.png

Milá Míšo, v průběhu 14. WikiVíkendu proběhla obvyklá aktualizace seznamů redakce. Vzhledem k tomu, že jsi více jak rok byla ve WikiSkriptech neaktivní, dovolili jsme si odebrat Tě z veřejně přístupných seznamů redaktorů a odstranili nálepku; na přístupových oprávněních Tvého účtu se nic nemění. Tato změna má jediný cíl: veřejné seznamy slouží ostatním redaktorům a uživatelům, aby mohli snadno najít někoho, kdo jim poradí, když si s něčím neví rady. Aktualizace seznamů by měla zabránit tomu, že budou zbytečně zatěžováni lidé, kteří mají na WikiSkripta aktuálně málo času. Rozhodně se nic nemění na tom, že jsi nadále ve WikiSkriptech vítána, a pokud bys opět měla o "rutinní" práci redaktorky zájem, budeš samozřejmě opět zařazena. V každém případě si velmi vážíme všeho, co jsi pro WS dosud udělala a doufáme, že jim i nadále zachováš přízeň.

Se srdečným pozdravem z WikiVíkendu v Českém ráji
Filip Mareš.jpg Filip Mareš (redakce WikiSkript) 19.10.2013, 21:10

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Dobrý den,

je ohromné, kolik úžasných článků jste ve WikiSkriptech upravila a vytvořila! Dívám se, že jeden z článků jste ještě nechala označený jako rozpracovaný:

Gingivitidy v dětském věku

Mohl bych Vás nesměle poprosit o drobnost? Zkusila byste, prosím, se na článek podívat, případně jej doplnit, nebo klidně jen odstranit šablonu [[Šablona:Pracuje_se|{{Pracuje se}}]] z úvodu článku? Děkuji mnohokrát předem! A určitě bychom byli moc rádi, kdybyste se k nám do WikiSkript občas vrátila. :-)

S pozdravem
Slepi (diskuse) 16.6.2018, 08:07